Kasaba Doktoru 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

0

Kasaba Doktoru 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Trt1’de şovlen ”Kasaba Doktoru” birbirinden sonbaharel ve coşku verici bölümleriyle seyircilerle byüceşuyor. İzleyicileri ekran başına kilitleyen ”Kasaba Doktoru” babasına meydana getirilen haksızlık sonunda tıp okuyarak hekim olmaya karar vermiş Ömer ile yaşamış olduğu yıkım esnasında tesadüfen kendisine yol gösteren Hakan Hoca’nın yollarının yıller sonrasında bir şehre uzak bir belde özgütanesinde kesişmesi ile yaşanmış olanlamış olurı mevzu alıyor. ”Kasaba Doktoru” yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00’de TRT1’de…

Kasaba Doktoru 17.Bölüm Yeni Bölüm Fragman gösteryazcaımnır gösteryazcaımnmazca sayfamızda yer alacaktır…

Hususi Gümüşok Hastanesi cerrahi kısmınde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonrasında, girmiş olduğu bir ameliyatta özgütasını yitirmesinin arkasından, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde özgütanesi olan Hususi Uluçınar Hastanesi’nde byücer. Bu özgütaniçin bir an ilkin kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

Hakan ve Mine Naslolan Tanıştı? Naslolan Evliliğe ilk adımını attı?

Bilhassa de Dr. Leyla bu başarıya ulaşmış doktorlar içinde hem zekası, hem cesirlıki hem de hünerli elleriyle yıldız şeklinde parlfakatktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı asla sulhmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne tutulmaktan kendini alfakatz. Fakat Leyla ortadan kaybolcaur, ondan aslabir halde haber alfakatz.

Leave A Reply