Kasaba Doktoru – TRT 1, 7 Ekim 2022 Cuma 20:00

0

Bu makalemizde s2022re Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kasaba Doktoru – TRT 1, 7 Ekim 2022 Cuma 20:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı 2022..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kasaba Doktoru, 7 Ekim 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Kasaba Doktoru programını saat 20:00’da TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden 2022nilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Ömer’in babası yaralı olarak geldiği Hususi Gümüşok Hastanesi’nde vefat eder. Ömer bu vefattan hastaneyi görevli meblağ ve kendince hesap sormaya kalkar. Hakan Hoca’nın zamanında müdahalesiyle yaşamı değişmiş olur.

Bilhassa de Dr. Leyla bu başarıya ulaşmış doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız şeklinde parlamaktadır. İlk günlerde Leyla’yla yıldızı asla barışmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla’nın büyüsüne tutulmaktan kendini alamaz. Fakat Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Hususi Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonrasında, girmiş olduğu bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin arkasından, kendisini İstanbul’dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Hususi Uluçınar Hastanesi’nde bulur. Bu hastaneden bir an ilkin kurtulmaya çalışan Ömer’in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.

Kasaba Doktoru, TRT 1’de gösterilen ve 7 Ekim 2022 Cuma günü saat 19:55’te süregelen İddiaların Aksine adlı programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Kasaba Doktoru programının yayını, 23:30’da gösterilen Mevlid Kandili adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply