Kavak Yelleri – Kanal D, 1 Aralık 2022 Perşembe 05:15

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kavak Yelleri – Kanal D, 1 Aralık 2022 Perşembe 05:15 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kavak Yelleri, 1 Aralık 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Kavak Yelleri programını saat 05:15’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz; idealist, kuvvetli, maddi zorluklara karşın okuyan, hayata karşı sert görünmeye çalışan kırılgan Aslı; rahat ve esprili tavırlarıyla içindeki acıyı saklamaya çalışan Efe. Ve ayrık otu, isyankar Mine. Bu dört gencin sıkı dostlukları, ilk aşkları, okulda yaşadıkları, aşmaya çalışmış oldukları aile sorunları hepimize tanıdık gelecek.

Kavak Yelleri, Kanal D’de gösterilen ve 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 03:00’te süregelen Gelinim Mutfakta isminde programdan sonrasında saat 05:15’te başlamış olacak.

Kavak Yelleri programının yayını, 07:00’de gösterilen Ufak Ağa isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply