Kavak Yelleri – Kanal D, 25 Ocak 2023 Çarşamba 05:00

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Kanal D’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kavak Yelleri, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Kavak Yelleri programını saat 05:00’te Kanal D’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Kanal D kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz; idealist, kuvvetli, maddi zorluklara karşın okuyan, hayata karşı sert görünmeye çalışan duyarlı Aslı; rahat ve esprili tavırlarıyla içindeki acıyı saklamaya çalışan Efe. Ve ayrık otu, isyankar Mine. Bu dört gencin sıkı dostlukları, ilk aşkları, okulda yaşadıkları, aşmaya çalışmış oldukları aile sorunları hepimize tanıdık gelecek.

Kavak Yelleri, Kanal D’de gösterilen ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 02:45’te başlamış olan Gelinim Mutfakta isminde programdan sonrasında saat 05:00’te başlamış olacak.

Kavak Yelleri programının yayını, 07:00’de gösterilen Büyülü Annem isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply