Kavak Yelleri – Kanal D, 4 Aralık 2022 Pazar 05:45

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kavak Yelleri – Kanal D, 4 Aralık 2022 Pazar 05:45 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların yayın akışı sizlerle.

Kanal D’de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Kavak Yelleri, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kavak Yelleri programını saat 05:45’te Kanal D’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece Kanal D kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz; idealist, güçlü, maddi zorluklara rağmen okuyan, hayata karşı sert görünmeye çalışan hassas Aslı; rahat ve esprili tavırlarıyla içindeki acıyı saklamaya çalışan Efe. Ve ayrık otu, isyankar Mine. Bu dört gencin sıkı dostlukları, ilk aşkları, okulda yaşadıkları, aşmaya çalıştıkları aile sorunları hepimize tanıdık gelecek.

Kavak Yelleri, Kanal D’de yayınlanan ve 4 Aralık 2022 Pazar günü saat 04:45’te başlayan Müzik Arası isimli programdan sonra saat 05:45’te başlayacak.

Kavak Yelleri programının yayını, 07:00’de yayınlanan Küçük Ağa isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply