Kenar Yazarı, 2013 yılında ilk blog yazısı ile internet serüvenine başlamış, çay tadında kişisel bir blog sayfasıdır. Tek yazar ile yazılan yazılara Kenar Yazıları ismi verilir. Günlük ve gündem yazılarının yanında eğitim ile alakalı bilgi verici içerikler de yayınlanmaktadır.

Kenar Yazarı internet sitesinde İngilizce konu anlatımları ve sınavlara yönelik bilgiler, İngilizce kelimeler, essay yazma taktikleri, essay kalıpları, kompozisyon yazma becerileri, İngilizce hazır kalıplar ve İngilizce gramer yapıları ile ilgili yazılar bulunmaktadır. Siteyi düzenli olarak takip edenler İngilizce konusunda kendilerini geliştirme fırsatını kolaylıkla yakalayabilirler.

Kenar Yazarı Blogunda ayrıca makine mühendisliği ve diğer mühendislik dallarıyla alakalı bilgi verici yazılar bulunmaktadır. Özellikle makine mühendisliği konusunda son günlerde yayınlanan yazılar, mühendislik bölümünde öğrenim gören öğrenciler için anahtar niteliğinde önem taşımaktadır. Yazılan yazılar özenle seçilerek detaylı araştırmalar sonunda yazılmaktadır. Resimli anlatımlarla zenginleştirilmeyen çalışılan içerikte konuyla alakalı video paylaşımları da bulunmaktadır.

Diğer bir taraftan Kenar Yazarı kişisel bloğunda ne, nedir, nasıl, niye ve kim sorularına yanıtların verildiği bir kategoride bulunur. Bu kategoride çeşitli konularda bilgiler verilmektedir. Merakınızı giderecek onlarca yazıya ulaşabilirsiniz.

Kişisel Blog’da ayrıca yazarın çocukluk anıları ve günlük karşılaştığı konular özenle ve mizahi anlatımla kaleme alınmaktadır. Konu içeriği özenle seçilmekte ve değerli zamanınızı boşa götürmemek üzere hesaplanmaktadır.

Kenar Yazarı kişisel bloğunda günlük konuşma dili ve Türkçe’nin düzgün kullanımına özen gösterilmektedir. Yazılar çay tadında, İstanbul Boğazı’na yakın bir muhitte yazılmaktadır.

Herkesi bloğuma beklerim. Buyurun gelin.
Web Site Adresi: kenaryazari.com

Site Adresi: http://www.kenaryazari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir