Kim Milyoner Olmak İster? – atv, 20 Kasım 2022 Pazar 20:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kim Milyoner Olmak İster? – atv, 20 Kasım 2022 Pazar 20:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen eğlence programı Kim Milyoner Olmak İster?, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kim Milyoner Olmak İster? programını saat 20:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Dünyanın en oldukca seyredilen ve en oldukca kazandıran data yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?”, Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana geliyor. Programa Türkiye’nin değişik yerlerinden ya da değişik ülkelerden müracaat yapmış olup, mülakatla seçilen yarışmacılar katılıyor. Gene moral desteği için yarışmacıların yakınları da stüdyoda yerlerini alıyorlar. Toplamda on iki suali yanıtlamak için yarışmacılara dört joker hakkı sunuluyor. Ek olarak iki baraj hakkı veriliyor. Baraj sorularına doğru cevap verildiğinde o ana kadar kazanılan ödül, her durumda yarışmacının oluyor. On iki sual doğru yanıtlanırsa kazanılacak ödül 1 milyon TL.

Kim Milyoner Olmak İster?, atv’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 19:00’da başlamış olan ATV Ana Haber isminde programdan sonrasında saat 20:00’da başlamış olacak.

Kim Milyoner Olmak İster? programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

Leave A Reply