Kiralık Aşk – Star TV, 10 Eylül 2022 Cumartesi 04:30

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kiralık Aşk – Yıldız TV, 10 Eylül 2022 Cumartesi 04:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kiralık Aşk, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kiralık Aşk programını saat 04:30’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilmesi imkansız haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’nin babası Hulusi Bey’in vaat etmiş olduğu köşke konmaktır. Neriman, Defne’yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bilmiş olduğu her şeyi öğretir.

Ömer, oldukça etkisi altına alan fakat bir o denli da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir?

Kiralık Aşk, Yıldız TV’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 02:30’da süregelen Sabahın Sultanı Seda Sayan adlı programdan sonrasında saat 04:30’da başlamış olacak.

Kiralık Aşk programının yayını, 07:00’de gösterilen İki Aile adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply