Kiralık Aşk – Star TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 15:45

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kiralık Aşk – Yıldız TV, 3 Aralık 2022 Cumartesi 15:45 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kiralık Aşk, 3 Aralık 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kiralık Aşk programını saat 15:45’te Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilmesi imkansız haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’nin babası Hulusi Bey’in vaat etmiş olduğu köşke konmaktır. Neriman, Defne’yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bilmiş olduğu her şeyi öğretir.

Ömer, fazlaca etkisi altına alan fakat bir o denli da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir?

Kiralık Aşk, Yıldız TV’de gösterilen ve 3 Aralık 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da başlamış olan Burcu ile Hafta Sonu adlı programdan sonrasında saat 15:45’te başlamış olacak.

Kiralık Aşk programının yayını, 18:15’te gösterilen Yıldız Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply