Kiralık Aşk – Star TV, 31 Ağustos 2022 Çarşamba 16:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kiralık Aşk – Yıldız TV, 31 Ağustos 2022 Çarşamba 16:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var ?

Yıldız TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kiralık Aşk, 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Kiralık Aşk programını saat 16:00’da Yıldız TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Star TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilmesi imkansız haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’nin babası Hulusi Bey’in vaat etmiş olduğu köşke konmaktır. Neriman, Defne’yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bilmiş olduğu her şeyi öğretir.

Ömer, oldukca etkisinde bırakan fakat bir o denli da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir?

Kiralık Aşk, Yıldız TV’de gösterilen ve 31 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 13:00’te başlamış olan Serap Paköz ile Gerçeğin Ardında adlı programdan sonrasında saat 16:00’da başlamış olacak.

Kiralık Aşk programının yayını, 18:45’te gösterilen Yıldız Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply