Kışkırtıcı! Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

0

Reklamcılık

Yakuza’nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm, kışkırtıcının kimliğini ortaya çıkaracak. O şahıs Kirishima’da şeytanı kışkırtmaya çalıştı. Animenin önceki kısmı düzgüsel bir tonla başladı. Sadece, yaralanma Yaeka’nın başına gelir gelmez şiddete dönüştü. Kirishima yeniden şeytan formuna girdi. Rakip çete üyesi Sugimoto neredeyse bitti. Sadece, gerçek suçlu hala Kirishima’dan saklanıyor.

Bir sonraki bölüm, tüm kaosun arkasındaki gerçek suçluyu bulma yarışıyla ilgili olacak. O kişinin niçin Kirishima’nın şeytan formunu yeniden getirmek istediği belli değil. Sadece, Kirishima’nın patronu gerçek suçluyu bulmuş şeklinde görünüyor. Bu yüzden herhangi bir yanlış hamle yapmasını engellemek için ansızın Kirishima’nın peşine düştü. Animenin gelecek bölümüyle ilgili daha çok güncelleme için aşağıdaki makaleyi okuyun!

Yakuza'nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm

Yakuza’nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm: Sonrasında Ne Olacak?

Yakuza’nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm oldukça şiddetli bir bölüm olacak. Bundan önceki bölümün ikinci yarısı genç seyirciler için başlı başına bir korkuydu. Kirishima, Sukimoto’nun kemiklerini gofret şeklinde kırıyordu. Acıma havasında değildi. Sadece Sakuragi’ye bakış ona birazcık acıma getirdi ve Sugimoto’yu öldürmedi.

Sadece bir sonraki bölüm, Kirishima’yı arkadan gözlemleyen gerçek suçluyu ortaya çıkaracak. Üstelik Yaeka’ya tıklamaları için küçüklere para ödeyen ve bilgiyi Sugimoto’ya veren oydu. Kirishima’nın patronu ona doğru geliyor. Sadece animenin bir sonraki bölümünde bazı düşünce ayrılıkları olabilir. Fakat Patron sonunda gerçek suçluyu bulacak ve Kirishima’nın onu öldürmesine izin verecek.

Yakuza'nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm

Önceki Bölümde Ne Oldu?

Yakuza’nın Bebek Bakıcılığı Rehberi’nin onuncu kısmı, Yaeka ve Kirishima’nın gece yürüyüşüyle ​​başladı. Sakuragi, Kirishima’nın doğum gününü oldukca beğendiğini söylemiş oldu. Ek olarak Yaeka, animenin önceki bölümünde anılarından payını paylaştı. Ondan sonrasında Kirishima, dostlarıyla oynamak için Sakuragi ile parka gitti. Sadece yanında arkadaşı Sugihara’yı ve bir arkadaşını daha taşıdı.

Kirishima, Sugimoto’nun Yaeka’yı kaçırmaya çalıştığını öğrendiğinde gün oldukça iyi gidiyordu. Bilinci yerindeyken her insanın Yaeka’dan ayrılmasını istedi. Sadece, Yaeka bilincini kaybettiğinde adam kaçıranların hamurunu dövdü. Yaeka’yı hastaneye yatırdı ve bu davaya karışan herkesi öldürmeye devam etti. Patron şu anda yanlış kişiyi öldürmesine izin vermemek için onu takip ediyor.

Yakuza'nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm

The Yakuza’s Guide To Babysitting 11. Bölüm: Çıkış Zamanı

Yakuza’nın Bebek Bakıcılığı Rehberi 11. Bölüm’ü 15 Eylül 2022’de yayınlanacak. Sakuragi bilinçsiz ve Kirishima suçluları öldürmek için çok istiyor. Sadece Sugimoto’ya zarar vermeye çalışan yanlışların arkasında o vardır. Bölüm, Crunchyroll ve Bilibili’nin resmi sayfalarında izlenebilecek. Anime ile ilgili daha çok güncelleme için The Anime Daily ile bizi izlemeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply