Kıyma 2.Sezon 3.Bölüm izle – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Kıyma 2.Sürem 3.Bölüm izle – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Kıyma 2.Sürem 3.Bölüm izle – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Kıyma 2.Sürem 3.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. BLU TV vizyonunda büyük coşkula izlenen Kıyma dizisinin yeni kısmı Salı akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Onur Akbay ve Harp Satış şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kıyma bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kıyma 2.Sürem 3.Bölüm izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

BluTV vizyonunda yeni bir ekip daha seyircilerle byüceşuyor. Kıyma şovlen fragmanlamış olurıyla büyük beğeni kazcaanmıştır. Dizinin izlenme zfakatnı derhal derhal netleşmedi yalnız tanıtımlarda yakında başlamış olacağı duyuruldu. “Şehirler değişmiş olur, sokaklar asla..” çarpıcı sözıyla BluTV’de izlenme yaşamına başlfakatya gün sayan Kıyma’nın yeni tanıtımı seyirci ile byüceştu.

Kıyma Dizi Mevzusu 

BluTV’nin kısa bir süre ilkin çekimleri süregelen yeni dizisi ‘Kıyma dizisi” yakında seyirciyle byüceşmaya hazcaırlanıyor. BluTV’nin yeni dizisi Kıyma dizisi’nin ilk tanıtımı yayımlandı. Başarı göstermiş yapılmları ile adınden bahsettitren BluTV yeni dizisi Kıyma dizisi oyuncuları, izlenme zfakatnı ve mevzusu merak kazcaanmıştır.  Kasaba Kıyma dizisi ne süre gösteryazcaımnacak? Kıyma dizisi oyuncuları kimler? Kıyma dizisi dizisi mevzusu nedir?

Harp Satış 1989 Kocaeli doğumlu. Çukurova Üniversitesi Tekyoldam Mühendisliği mezunudur. 5 yıl süresince bir üniversitesinin drfakat toplyüceğunda eğitim almıştır. Tümay Özokur’un oyuncyücek yapımathanesinde de ders almıştır. 2015 yılı Keşanlı Ali Destanı adınde oyuncuda en iyi komedi oyuncusu seçbilimselştir. Reklam filmlerinde ve Ertuğrul 1980 fbilimselmizde rol almıştır.  Sıfır Bir dizisinde Harp karakterini canlçağrıştırmıştır.

Onur Akbay 1990 yılsinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Onur Akbay Çukurova Üniversitesi’nde tfakatmladı. Sıfır Bir dizisi ekibinda yer almıştır. Onur Akbay Harp Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay, Bertan Uçar şeklinde adlarle Sıfır Bir Adana dizisinde Cihat Sarsılmazca karakterini canlçağrıştırdı.

Leave A Reply