Kızılcık Şerbeti – Show TV, 20 Kasım 2022 Pazar 14:30

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kızılcık Şerbeti, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kızılcık Şerbeti programını saat 14:30’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir karı olan Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonrasında dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inanılmış olduğu değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Ufak kızı Çimen hemen hemen liseye devam etmekte, büyük kızı Tabiat ise üniversitede diş hekimliği öğrenim görmektedir.

Kıvılcım’ın tek isteği evlatlarının ileride başarıya ulaşmış ve mutlu olmalarını görmektir. Tabiat’nın daha üniversiteye girmiş olduğu ilk yıl adam arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, yaşamının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Tabiat’nın kocası Fatih’in ailesi oldukça muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar değişik bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Tabiat ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Kızılcık Şerbeti, Show TV’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 13:00’te süregelen Bir Şansım Olsa adlı programdan sonrasında saat 14:30’da başlamış olacak.

Kızılcık Şerbeti programının yayını, 18:25’te gösterilen Show Ana Haber adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply