Kızılcık Şerbeti – Show TV, 24 Kasım 2022 Perşembe 02:45

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Kızılcık Şerbeti – Show TV, 24 Kasım 2022 Perşembe 02:45 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kızılcık Şerbeti, 24 Kasım 2022 Perşembe günü ekrana geliyor. Kızılcık Şerbeti programını saat 02:45’te Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağıl bir karı olan Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonrasında dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inanılmış olduğu değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Ufak kızı Çimen hemen hemen liseye devam etmekte, büyük kızı Tabiat ise üniversitede diş hekimliği öğrenim görmektedir.

Kıvılcım’ın tek isteği evlatlarının ileride başarıya ulaşmış ve mutlu olmalarını görmektir. Tabiat’nın daha üniversiteye girmiş olduğu ilk yıl adam arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, yaşamının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Tabiat’nın kocası Fatih’in ailesi oldukça muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar değişik bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Tabiat ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Kızılcık Şerbeti, Show TV’de gösterilen ve 24 Kasım 2022 Perşembe günü saat 00:15’te başlamış olan Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Şeklinde adlı programdan sonrasında saat 02:45’te başlamış olacak.

Kızılcık Şerbeti programının yayını, 06:00’da gösterilen Aziz adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply