Kızılcık Şerbeti – Show TV, 4 Aralık 2022 Pazar 02:45

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların yayın akışı sizlerle..,

Show TV’de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Kızılcık Şerbeti, 4 Aralık 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kızılcık Şerbeti programını saat 02:45’te Show TV’de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece Show TV kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım, eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.

Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Doğa’nın kocası Fatih’in ailesi oldukça muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır.

Bu dizi, “7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Kızılcık Şerbeti, Show TV’de 4 Aralık 2022 Pazar günü yayınlanan ilk program olarak saat 02:45’te başlayacak.

Kızılcık Şerbeti programının yayını, 05:30’da yayınlanan Bir Şansım Olsa isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply