Konuşanlar 3.Sezon 77.Bölüm izle – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Konuşanlamış olur 3.Sürem 77.Bölüm izle – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Konuşanlamış olur 3.Sürem 77.Bölüm izle – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Konuşanlamış olur 3.Sürem 77.Bölüm izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. EXXEN vizyonunda büyük beğeniyle izlenen Konuşanlamış olur programın yeni kısmı Cuma akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Hasan Can Kaya şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Konuşanlamış olur bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hasan Can Kaya ile “Konuşanlamış olur” EXXEN’de  www.exxen.com derhal üye ol, 7 gün parasız izle… “Konuşanlamış olur” programı ile gülmeye hazcaır mısınız? #EXXEN ile kahkahaya doyacaksınız! Çoğunuz bu adı ilk kez duyuyor olabilkalıtsalniz, zira ‘Artık ünlendim.’ diyebileceği düzeyye ‘Konuşanlamış olur’ adıyla sergilediği talk show programı yardımıyla geliyor. ‘Kariyerine bu işle mi başladı?’ diyenlere ise cevabımız hayır. Gülmece ve senaryodaki başarısını fark eden Hasan Can, sektöre ‘1 Hanım 1 Adam’ dizisinde senaristlik yaparak başlıyor.

Konuşanlamış olur Mevzusu

Acun Ilıcalı’nın kurduğu ve büyük hedeflerle izlenme yaşamına başlfakatya hazcaırlanan Exxen, 1 Ocak 2021 zfakatnınde seyirciyle byüceşacak. Prömiyer zfakatnı yaklaşan yeni dijital platbiçim neredeyse her gün yeni bir içerik duyurusu yapıyor ve yeni dizilerin posterlerini gösterimlıyor. Dizilerin yanı sıra biroldukça keyifli şov ve içerik de gene izleyicilerin beğenisine sunulacak. Bunların en mühimleri ise Hasan Can Kaya ve Tolga Çevik şeklinde adların şov programları olacak. Ülkenin meşhur ve becerili oyuncularının kadrolarını oluşturduğu dizilerse şimdiden cemiyetsal medyada gündem olmayı başardı. İçeriklerin birbir oldukçanun Exxen’le beraber yeni yılda prömiyer yapacağını düşünürsek hoş bir karşılfakat bizi bekliyor olacak diyebiliriz. Peki bu diziler ve şovlar hangileri? Bu tarz şeyleri sizler içind derledik ve şimdiden coşkuınıza ortak olmayı fakatçladık. İşte, Exxen’de yer alacak diziler ve şovlar!

Leave A Reply