Kraliçe Vs. Allah! Çıkış Tarihi ve Konusu

0

Reklamcılık

Hayranlar, kraliçeyi iş başlangıcında seyretmek için can atıyorlar. Rab son bölümde tozdan ve dumandan zarar görmeden çıktı. Ve Xiang son turda tüm kuvvetli hareketlerini yitirdi. Daha ilkin, Darkulo ona iblis ırkının moralinin düşük bulunduğunu ve savaşçıların savaştan caymak suretiyle bulunduğunu bildirmek için ona geldi. Sadece, Lord ayağa kalkar kalkmaz işler tersine döndü. İşte bir sonraki bölüm olan Karım Bir Şeytan Kraliçe Bölüm 391 hakkında bilmenizde fayda olan her şey.

Aşağıdaki hikayede, Kraliçe işleri kendi eline almak için adım atacak. Ne Xiang ne de en kuvvetli birlikler Lord’u ele geçiremezdi. Böylece, Rab’be eşit bir savaşım verme gücüne haiz olan tek şahıs odur.

Karım Bir Şeytan Kraliçe Bölüm 391

Karım Bir Şeytan Kraliçe Bölüm 391: Bundan Sonrasında Ne Olacak?

Bir sonraki bölüm, savaşın başlangıcından beri okuduklarımıza devam edecek. Üstünde en kuvvetli Çar hamlesi yapıldıktan sonrasında bile Lord’un öldürülmediği görüldü. Bu bir tek, başka hiçbir insanoğlunun kullanamayacağı bazı büyülü güçlerin içine sızdığını kanıtlıyor. Şimdi, My Wife Is A Demon Queen Bölüm 391, iblis kraliçenin harbe katılımını görecek.

Savaşı körükleyen öteki düzenlemelerle ilgileniyordu. Ve kocası Xiang, tek başına askerleri ve birlikleri alarak sahadaydı. Sadece Kraliçe içeri girince işler değişmek üzeredir. Şimdi, güç oyunlarının iblis ırkının ellerine geçmiş olduğu zamandır.

Karım Bir Şeytan Kraliçe Bölüm 391

Önceki Bölüm Özeti!

My Wife Is A Demon Queen Bölüm 390, şok dalgasının sonuçlarıyla karşı karşıya kalan tüm askerlerin bakış açısıyla başladı. İnsan askerlerin tek düşünebildiği, efendilerinin kaybetmiş olduğu gerçeğiydi. Öte taraftan, Xiang, Çar’ın enerjisini asla kullanmaması icap ettiğini hissetti, şu sebeple o, dizginlenemeyecek kadar güçlüydü. Darkulo sonrasında Xiang’a geldi ve ona Angus’un ona verdiği hasarı tamamen telafi etmek için aylardır beklediğini bildirdi.

Hemen sonra ona insan ırkının moralinin düşük bulunduğunu ve son darbeyi vurma şanslarının bulunduğunu bildirdi. Xiang ondan nükleer patlamanın radyasyonunu temizlemesini istedi. Fakat tozun içinden insan imparator çıktı. Ve bu sefer asla olmadığı kadar savunmasızdı. Bununla beraber, yeni bir harp turu bir kez daha adım atmak üzereydi.

Karım Bir Şeytan Kraliçe Bölüm 391

My Wife Is A Demon Queen Bölüm 391: Çıkış Zamanı

Önümüzdeki iki gün içinde savaşın kaderi hepimiz için netleşecek. Taraftarlar, zeminlere ne işe yaradığını görmek için daha çok beklemek zorunda kalmayacak. Şu demek oluyor ki, My Wife Is A Demon Queen Bölüm 391, 9 Eylül 2022’de bu hafta yayınlanacak. Hayranlar, manhwa’nın tüm bölümlerini yalnızca Naver, Webtoon ve Kakaopage’in resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Bu yüzden, tüm güncellemeleri buradan almak için Anime Daily’ye göz atın!

Reklamcılık

Leave A Reply