Kripto Para ile Geleceğimiz!

0

Hepimizin aklına şu sual gelebilir: niçin kripto para ticareti yapayım? Para kazanacağımı ya da paramı kaybetmeyeceğimi nerden bilebilirim? İşte bu probleminin cevabı olarak yeniden CryptoRobo’ya çevirmeliyiz gözlerimizi.

Crypto robo, hem tecrübeli hem de yeni yatırımcılar için en iyi seçenektir diyebiliriz. Yazılım arayüzü ile herhangi bir problem yaşamayacaksınız ve bu da sizin gezinti sürecinizi kolaylaştıracak. Çeşitli özelleştirme fırsatları yardımıyla tecrübeli yatırımcılar yazılıma ve genel tecim etkinliklerine uyguladıkları strateji üstünde denetim sahibi olur. Crypto robo yazılımı gün içinde devamlı olarak para ticareti yapmış olduğu için yatırımcılar en fazla kârı kazanır.

Crypto Robo’nun öteki yazılımlardan daha değişik bulunduğunu ve niçin gelecek vaad eden bir yazılım bulunduğunu anlatacağız.

Yazılımımız öteki yazılımlardan değişik bulunduğunu gösterelim:

İlk olarak Crypto robo, siparişlerin gerçek zamanlı olarak uygulandığından güvenli olmak için VPS (Sanal Hususi Sunucu) teknolojisini kullanır. Dolayısıyla yatırımcılarımızın bilgisayarlarının çökmeleri ya da web yavaşlığı şeklinde sıkıntılı durumlarında bunu sorun yapmalarına gerek kalmamıştır.

Hem de süre sıçraması özelliği yardımıyla Crypto robo’nun piyasada saniye pozitif yanları vardır. Bu da doğal olarak ki yazılımın kârlı olmasını ve tecim risklerinin düşük olmasını sağlar.

Bitmedi doğal olarak ki… Bazı yatırımcılar hiçbir tecim kararını alamama mevzusunda stres duyarlar. Fakat Crypto robo yatırımcıların varlıklar, tecim zamanları, risk yönetim planları şeklinde çeşitli tecim parametrelerini düzenleyip özelleştirmesine izin verir ve her bir yatırımcıya tecim faaliyetleri üstünde mutlak kontrolü verir.

Ve bununla birlikte Crypto robo tam otomatiktir. Bir tek tecim parametrelerini ayarlamanız gerekir (günde 20 dakikadan azca sürer), hemen sonra arkanıza yaslanıp yazılımın tecim işlevlerini gerçekleştirmesini ve sizin için otomatikman para üretmesini izleyebilir, keyfinize bakabilirsiniz…

Kripto Para mevzusunda niçin kaygı yaşanıyor?

            Kripto eleştirmenlerinin kripto para birimini ve bunun gerektirdiği her şeyi reddetmek için bu kadar süratli olmasının bazı temel nedenlerini tartışalım.

Eleştirmenlerin kripto para birimini reddetmesinin en popüler sebeplerinden biri, ona bağlı herhangi bir gerçek kıymeti olmadığı fikridir. Mesela; Bitcoin’in bigün kıymet olarak altının yerini alabileceğine inanan birçok insan olsa da, ötekiler onun gerçek bir kıymeti olmadığına ve sonunda oldukca azca ya da sıfır değerinde olacağına inanıyor. Sadece aynı şey altın ve fiat şeklinde öteki para birimleri için de söylenebilir.

Bundan dolayı, birisi dijital varlıkların doğası gereği “değersiz” bulunduğunu ve fazla gerçek kıymet biriktiremeyeceğini iddia ettiğinde, onlara aynı şeyin tercih edebilecekleri herhangi bir kağıt para birimi için söylenebileceğini hatırlatabilirsiniz.

Kriptoya güvenmemenin en büyük sebeplerinden biri de, insanların varlıklarını çalınma riskiyle karşı karşıya bırakabilecek güvenlik problemlerinden meydana gelmektedir. Aslen, bilgisayar korsanları ve dijital güvenlikle ilgili mevcut anlatı göz önüne alındığında, buna inanılmış olduğu için birini suçlayamayız.

Son kripto haberlerini ve manşetlerini takip ediyorsanız, muhtemelen son hack’leri ve çalınan paraları detaylandıran birçok hikayeden birini görmüşsünüzdür. Nakit ve elektronik para da hırsızlığa tabidir, sadece nakit işlemlerde hususi bir anahtara gerek kalmamıştır ve elektronik nakit işlemler için anahtarlar oldukca daha azca önemlidir. Bizi sakınan birden oldukca güvenlik katmanı vardır. Yalnızca nakit ve elektronik nakit ödeme kullanan kişiler varlıklarını güvende tutmak için temel önlemleri alırlarsa güvenli ellerdedirler.

Ne yazık ki, dijital varlıklarını bir borsada yada çevrimiçi cüzdanda saklamanın ne kadar riskli bulunduğunu anlayamayan biri, aslına bakarsak hacklerin yada çalınan kimliklerin kurbanı olabilir. Tüm anahtarlarınızı izlemek, daha yaşlı bir yatırımcının deneyimi olmayabilir ve bu da kripto paralarını bir borsanın elinde tutma mevzusunda kendilerini güvensiz hissetmelerine niçin olur.

İnsanların çoğunun kriptoya uzak olmasının bir sebebi de bu işi karmaşık bulması ve anlamamasıdır. Yatırım yapmak için oldukca parası olmayan bir yetişkinseniz, muhtemelen nispeten yeni bir yatırım yolu izlemeyeceksiniz. Kabul edelim, sınırı olan paranızı hiçbir şey kanıtlamamış bir alana koyma riskini almak şöyleki dursun, tamamen yeni bir varlık sınıfı hakkında informasyon edinmek için ne zamanınız ne de arzunuz olurdu.

Öte taraftan, kripto para birimine güvenmek istemeyen biriyle karşılaşırsanız, bunun sebebi kesinlikle iyi mi çalıştığını bilmemeleridir, bu tamamen onların suçu değildir. Daha ilkin de belirttiğimiz şeklinde, kripto para birimi genel olarak maruz kalması açısından hala nispeten yeni, bu yüzden insanların bunu duymamış olması mantıklı. Doğal ki, blockchain ve kripto para popülerlik kazanmaya devam ettikçe, giderek artan sayıda genç insan tam olarak dahil olmak için ihtiyaç duyulan bu kıymetli deneyimi yakında kazanacak. Şu anki gelişme hızıyla, kripto para birimini ve blok zincirini tamamen meşrulaştırıp kullanıldığını görmemiz an meselesi.
Derhal Keşfet!

Leave A Reply