Kuruluş Osman – atv, 20 Kasım 2022 Pazar 03:20

0

Tv kanallarında Bugün ve Yarın Neler var ? İşte detaylar.. Tv’ de Bugün hangi diziler, filmler var? tüm kanalların gösterim akışı sizlerle..,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Müessese Osman, 20 Kasım 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Müessese Osman programını saat 03:20’de atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Olof ve adamlarının, Konur Alp’in saklandığı madeni bulması ve arkasından Osman Bey ile Alplerinin madendeyken patlatmaları sonrası Osman Bey ve Alplerinin durumu merak mevzusudur. Osman ve Alpleri bu mağaradan iyi mi çıkacaktır? Malhun Hatun, Bala Hatun ve Alplerinden Osman Bey’i bulmasını ister. Bala Hatun, Osman Bey’in ardına düşer.

Olof ile Kantakuzenos, Osman Bey ve Alplerinin o mağaradan çıkamayacağına emindir. Osman Bey’in yokluğu hem Olof’u hem de Kantakuzenos’u iyice yüreklendirmiştir. Üstelik Yenişehir’deki hareketlilik de bu fikirlerini destek sunar niteliktedir. Olof ve Kantakuzenos, Yenişehir’i kana bulamakta kararlıdırlar. Olof ve Kantakuzenos, zafer sarhoşluğuyla Yenişehir planı yaparken Osman Bey ise onları ummadıkları yerden vuracaktır.

Müessese Osman, atv’de gösterilen ve 20 Kasım 2022 Pazar günü saat 00:20’de süregelen Ben Bu Cihana Sığmazam adlı programdan sonrasında saat 03:20’de başlamış olacak.

Müessese Osman programının yayını, 05:50’de gösterilen Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply