Kusursuz Kiracı 3.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Kusursuz Kiracı 3.Bölüm 2.Fragmanı ile FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Kusursuz Kiracı dizisinin yeni kısmı salı akşamı 20.00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Dduyuru Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kusursuz Kiracı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kusursuz Kiracı 3.Bölüm 2.Fragmanı

Kusursuz Kiracı dizisinin 3. bölüm özeti oku FOX TV. Kusursuz Kiracı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Mona daha istemeden işlediği korkyüce kırımin şokunu atlatfakatdan bir de ortalıktan kaybolcaan cesedin peşine düşmek yükümlülükinde bırakılmıştır. Leyla, Mona’nın polise gitmesini engeller. Cesedi ortadan kaldırıp bu korkyüce vakası unutmaları gerektiği mevzusunda dostını ikna eder. Mona bir taraftan aralarında kuvvetli bir çekimin filizlenmekte olduğu Yakup’un amcasını öldürmenin kabahatlyüceğuyla boğuşurken diğeri taraftan da Leyla ile beraber kaybolcaan cesedin esrarını çözmeye çalışır. Sadece kırımin bir görgü tarifış olduğu vardır ve vakalar iki genç hanımın organize etmiş olduğu benzer halde gelişmeyecektir. Mona aramış olduğu suallara cevap bulmak umuduyla Yakup tarafınca davet edbilimselş olduğu bir partiye gider. Sadece orada onu asla ummadığı tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Kusursuz Kiracı Dizi Mevzusu

Dizide bir apartmanda insanoğlu içinde yaşanmış olan ilişkiler mevzu alınacak. Dizide ek olarak iki başrol oyuncusu da web gazcaetesinde muhabir rolleriyle dikkatleri çekecek. Mona ve Yakup karakterlerinin öyküsünün gençleri de etkilemesi beklenmekte. Dizinin tüm ekibi derhal derhal bilinmiyor. Sadece dizide rol oynfakatsı beklenen oyuncular şu an için şu şekilde; Dduyuru Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar. Çekimleri başladığı malum dizinin çekim yeri derhal derhal bilinmemekte. Mevzuyla ilgili yeni bir inbiçimasyon vardığında haberimizde yer vereceğiz. Dduyuru Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü’yü bir araya getiren dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirözgüan üstlenirken, senaristliği Nermin Yıldırım tarafınca kevrene alınıyor. Bir apartmanda yaşayan insanoğluın öyküsünü özetleyen yeni dizinin oyuncu ekibinda Melisa Döngel ve Bennu Yıldırımlar’ın da yer almış olduğu yapımda Dduyuru Çiçek Deniz üniversitede gazcaeertelemeik kısmı mezunu olan ve Havadis adlı bir web haber sitesinde muhabirlik icra eden Mona Ünkap karakterini canlçağrıştırıyor. Son dörutubetde adını bir oldukçanlukla duyduğumuz başarı göstermiş oyuncu Serkay Tütüncü ise fotoğrafçılık kısmınü tfakatmlamış ve Gerçekler adlı internet sayfasında muhabir olarak emek vermekta olan Yakup Ortaç karakterine yaşam veriyor.

Leave A Reply