Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı ile FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Kusursuz Kiracı dizisinin yeni kısmı salı akşamı 20.00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Dduyuru Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kusursuz Kiracı bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Kusursuz Kiracı 5.Bölüm Fragmanı

Kusursuz Kiracı dizisinin 5. bölüm özeti oku FOX TV. Kusursuz Kiracı dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Mona apartmanın gizgüvenlii çözmeye adım atmıştır. Komşuları iş üstünde bastıktan sonrasında talih ibresinin kendisinden yana döneceğini umar. Sadece vakalar asla de o şekilde gelişmez. Cesedin yerini bulmadan kendini sağlfakat alma şansın olmadığını kısa süreda anlayan Mona, komşularla karşılıklı sessizlik antak kalması yapmayı kabul etmek zorunda kalır. Bu da Yakup’tan büyük sırlar gseyretmesi ve daha da fenası komşularla Yakup’a karşı kabahat ortaklığı yapması anlamına gelecektir. Bu durum Yakup’la içinde kabahatlyücektan tabiatn derin bir yar acar. Zfakatn ve çatı katından çıkan büyük bir sürpriz Mona’nın kendi kabahatlyüceğunu da başkalarının masumiyetini de yeni baştan sorgulfakatsına niçin olur. Yoksa Yakup da görünmüş olmasıyla birlikte masum değil midir?

Kusursuz Kiracı Dizi Mevzusu

Dizide bir apartmanda insanoğlu içinde yaşanmış olan ilişkiler mevzu alınacak. Dizide ek olarak iki başrol oyuncusu da web gazcaetesinde muhabir rolleriyle dikkatleri çekecek. Mona ve Yakup karakterlerinin öyküsünün gençleri de etkilemesi beklenmekte. Dizinin tüm ekibi derhal derhal bilinmiyor. Sadece dizide rol oynfakatsı beklenen oyuncular şu an için şu şekilde; Dduyuru Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar. Çekimleri başladığı malum dizinin çekim yeri derhal derhal bilinmemekte. Mevzuyla ilgili yeni bir inbiçimasyon ulaşmış olduğunda haberimizde yer vereceğiz. Dduyuru Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü’yü bir araya getiren dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirözgüan üstlenirken, senaristliği Nermin Yıldırım tarafınca kevrene alınıyor. Bir apartmanda yaşayan insanoğluın öyküsünü özetleyen yeni dizinin oyuncu ekibinda Melisa Döngel ve Bennu Yıldırımlar’ın da yer almış olduğu yapımda Dduyuru Çiçek Deniz üniversitede gazcaeertelemeik kısmı mezunu olan ve Havadis adlı bir web haber sitesinde muhabirlik gerçekleştiren Mona Ünkap karakterini canlçağrıştırıyor. Son dörutubetde adını bir oldukçanlukla duyduğumuz başarı göstermiş oyuncu Serkay Tütüncü ise fotoğrafçılık kısmınü tfakatmlamış ve Gerçekler adlı internet sayfasında muhabir olarak emek vermekta olan Yakup Ortaç karakterine yaşam veriyor.

Leave A Reply