Kusursuz Kiracı – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 14:30

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kusursuz Kiracı – FOX, 10 Eylül 2022 Cumartesi 14:30 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kusursuz Kiracı, 10 Eylül 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Kusursuz Kiracı programını saat 14:30’da FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Mona daha istemeden işlediği korkulu cinayetin şokunu atlatamadan bir de ortalıktan kaybolan cesedin peşine düşmek zorunda kalmıştır. Leyla, Mona’nın polise gitmesini engeller. Mona bir taraftan aralarında kuvvetli bir çekimin filizlenmekte olduğu Yakup’un amcasını öldürmenin suçluluğuyla boğuşurken öteki taraftan da Leyla ile beraber kaybolan cesedin esrarını çözmeye çalışır.

Sadece cinayetin bir görgü tanımış olduğu vardır ve vakalar iki genç kadının düşündüğü benzer biçimde gelişmeyecektir. Mona aramış olduğu sorulara yanıt bulmak umuduyla Yakup tarafınca davet edilmiş olduğu bir partiye gider. Sadece orada onu asla ummadığı tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Kusursuz Kiracı, FOX’de gösterilen ve 10 Eylül 2022 Cumartesi günü saat 12:00’de başlamış olan Senden Daha Güzel adlı programdan sonrasında saat 14:30’da başlamış olacak.

Kusursuz Kiracı programının yayını, 19:00’da gösterilen Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply