Kusursuz Kiracı – FOX, 11 Eylül 2022 Pazar 01:45

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Kusursuz Kiracı – FOX, 11 Eylül 2022 Pazar 01:45 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

FOX’ta gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Kusursuz Kiracı, 11 Eylül 2022 Pazar günü ekrana geliyor. Kusursuz Kiracı programını saat 01:45’te FOX’ta seyredebilirsiniz.

Bu program bir tek FOX kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

İstanbul’un değişik bölgelerinde yaşanmış olan kundaklama vakalarının ardı arkası kesilmemektedir. Yetimhanede geçen bir çocukluktan sonrasında tek başına hayata tutunabilmek için canla başla çalışan genç web muhabiri Mona, yangınları takip etmekle göreve getirilmiştir. Haberden döndüğü bigün kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne atmasıyla evsiz kalır. Polis olarak vazife meydana getiren ve yetimhaneden beri tanımış olduğu tek yakın arkadaşı Leyla, gizli saklı görevde olduğundan onun yanına taşınamaz ve çaresiz kalır. O sırada yanında olan meslektaşı Yakup’un kendi dairesine kiracı olarak taşınma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Sadece vakalar {hiç de} ummuş olduğu benzer biçimde gelişmez. Birbirinden garip kişiliklerle tanışacağı Yuva Apartmanı’nda onu tatsız bir sürpriz beklemektedir.

Kusursuz Kiracı, FOX’de 11 Eylül 2022 Pazar günü gösterilen ilk program olarak saat 01:45’te başlamış olacak.

Kusursuz Kiracı programının yayını, 03:45’te gösterilen Bay Yanlış adlı program başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply