Kuzey Yıldızı: İlk Aşk – Show TV, 15 Kasım 2022 Salı 10:00

0

Tv kanallarında Bugün akşam ? Şimal Yıldızı: İlk Aşk – Show TV, 15 Kasım 2022 Salı 10:00 İşte detaylar.. Tv’ de Bugün ne var tüm kanalların gösterim akışı sizlerle.

Show TV’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Şimal Yıldızı: İlk Aşk, 15 Kasım 2022 Salı günü ekrana geliyor. Şimal Yıldızı: İlk Aşk programını saat 10:00’da Show TV’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız Show TV kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Şimal’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Şimal, Yıldız ile sözlenip üniversite okumaya İstanbul’a gittiğinde başka bir hanıma aşık olup evlenir fakat Yıldız’a yaşattığını tam yirmi yıl sonrasında yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir.

Şimal, seneler ilkin binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşamış olduğu şehri, üç kızıyla beraber terk edip memleketine dönmeye karar verir. Fakat Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir.

Bu dizi, “7 yaş ve üstündeki seyirciler için uygun olan” bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Şimal Yıldızı: İlk Aşk, Show TV’de gösterilen ve 15 Kasım 2022 Salı günü saat 08:00’de başlamış olan Ebru & Murat Bu Sabah adlı programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Şimal Yıldızı: İlk Aşk programının yayını, 12:15’te gösterilen Aslı Hünel ile Gelin Evi adlı yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply