Leyla ile Mecnun 23.Bölüm Exxen izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Leyla ile Mecnun 23.Bölüm Exxen izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Leyla ile Mecnun 23.Bölüm Exxen izle Tek Part Full İzle şeklinde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Leyla ile Mecnun 23.Bölüm Exxen izle hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. EXXEN vizyonunda büyük coşkula izlenen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni kısmı Cuma akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtazca Taylan ve Cengiz Bozkurt şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Leyla ile Mecnun bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Leyla ile Mecnun 23.Bölüm Exxen izle

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 kanalında üç sfaiz süresince ekranlamış olurda kalan efsaneleşmiş yerli komedi dizisi Leyla ile Mecnun yakında tekrardan fanatikleriyla byüceşacak. Absürt teması ile kendine özgü bir gülmece yaratan dizi Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen’de yeni bölümleriyle karşımıza çıkacak. Yapım aşfakatsını Eflatun Film’in üstlendiği Leyla ile Mecnun dizisinde “Leyla” karakterine yaşam verecek yeni isim merak ediliyordu. Yönetmen Onur Meşhur beklenen o açıklfakatyı yapmış oldu.

Leyla ile Mecnun Mevzusu

TRT 1’de gösteryazcaımnmış olduğu dörutubetlerde Leyla’ya yaşam veren Ezgi Asaroğlu yeni kadroda yer almayacak. Çekimleri ilaçm eden dizinin yönetmeni Onur Meşhur, yeni Leyla’nın Deniz Işın olacağını deklare etti. Sefirin Kızı ve Masumiyet şeklinde TV projeleriyle tanınan 29 yaşlarındaki oyuncu bu kez dijital platbiçimla izleyicilerinin karşısına çıkacak. “Efsaneleşmiş geri dönüyor!” başlığıyla cemiyetsal medyada takip edenlerine duyuru icra eden Exxen, Leyla ile Mecnun oyuncuları ve teknik ekibi hakkında ilk inbiçimasyonleri aktardı. Dizinin ekibinin büyük oranda aynı kalacağını söylekiyen platbiçim Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtazca Taylan ve Cengiz Bozkurt‘un eski karakterlerini tekrardan canlandıracağını deklare etti. Değişen tek karakterin Leyla olduğu anlaşıldı. Dizinin senarist koltuğunda tıpkı eski bölümlerde olduğu şeklinde gene Burak Aksak oturacak. Yönetmenliğini ise Sen Aydınlatırsın Geceyi, Beş Kent, İtirazcaım Var, Kırık Kalpler Bankası ve Put Şeylere şeklinde fazcalaca mevzuşulan filmlere imzasını atan Onur Meşhur gerçekleştirecek.

Leave A Reply