Leyla ile Mecnun’da İskender Ölecek mi? Leyla ile Mecnun yeni sezonunda İskender ölecek mi? Gösterilen yeni sürem fragmanında bu mevzuda iyi mi detaylar var? İşte son gelişmeler.. 41 dakika ilkin

0

Leyla ile Mecnun için beklenen fragmanın sonunda resmi olarak yayınlandığını duyurmuştuk. Yeni sürem için gösterilen bu tanıtımda, en oldukça dikkat çeken kısım ise fragmanın sonunda İskender’in durumu oldu. Aniden Leyla ile Mecnun’da İskender ölecek mi sorusu aklımıza geldi.

Zira dizinin yeni sezonunda bu mevzuda sürpriz gelişmeler yaşanacak benzer biçimde duruyor. Derhal fragmandan sonrasında ortaya çıkan detaylardan ve durumdan söz edelim.

Leyla ile Mecnun’da İskender Ölüyor mu?

Gösterilen fragmana baktığımız vakit İskender Baba’nın mezarının yapıldığı gözüküyor. Haliyle acaba karakter diziden ayrılacak mı sorusu da gündeme geldi. Doğal ki yeni sürem yayınlanmadan bunu net olarak bilemeyeceğiz fakat eldeki verilerden yola çıkarak bazı tahminlerde de bulunabiliriz.

Ilk olarak İskender ile Erdal’ın durumu var. Biliyoruz ki yeni sezonda İskender ile Erdal Bakkal arasındaki küslük sona erecek. Daha ilkin gösterilen yeni sürem görsellerinde ikilinin sonunda aynı sahnelerde yer alacağını net olarak görmüştük.

Bundan dolayı yeni sezonda İskender karakterinin olacağını biliyoruz. Fakat fragmanda dediğimiz benzer biçimde bir gömüt var. Mezarın başlangıcında Erdal Bakkal’ı görüyoruz ve tahtada da İskender Baba adı yazıyor. Üstelik Mecnun’un anası de gri dönüyor. Asuman Dabak’ın da yeni sezonda dizide olacağını da buradan anlıyoruz. Hakikaten İskender öldü de Mecnun’un anası Pakize onun için mi döndü bunu sadece dizi yayınlanınca öğreneceğiz.

Fragmanda sürem sonu gelişmesi de gösterilmiş olabilir. Biliyoruz ki Leyla ile Mecnun dizisinde bu tür sürprizler ve vakalar oldukça sık yaşanıyor. Artık sürem yayınlanınca cevabımızı alacağız.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üstünden de takip edebilirsiniz.