Lihito’nun Master Planı! Çıkış Tarihi ve Konusu

0

Reklamcılık

Molalar nihayet sonlanmış oldu. Hayranlar bu hafta Kengan Omega Bölüm 174’ü yakalayabilirler. Son bölüm, sonraki iki dövüşçüyü tanıtan bir doldurma gezisiydi. Buna Lihito ve Mark Myer dahildi. İkisi de birbiriyle savaşmak için yaratılmış gibiydi. Her ikisinin de içinde bir güç deposu olan canavarca bedenleri var. Her neyse sözü daha çok uzatmadan bölüm hakkında bilmenizde fayda olan her şey burada.

Yaklaşan hikayede, hayranlar bu dövüşün başlangıcını yakalayabilir. İlk saldırıyı meydana getiren Lihito olacak. Ve Mark, birincisi yorulana ve tamamen tükenene kadar sırasını bekleyecek! Hayranlar, aşağıdaki öykü için olayların sırasının nasıl biteceğini görmek için şimdiden heyecanlılar.

Kengan Omega Bölüm 174

Kengan Omega Bölüm 174: Sonrasında Ne Olacak?

İnternette son olarak bölümün başlığı yada ham taraması yok. Sadece bir sonraki bölüm iki canavar arasındaki savaşım hakkında olacak. Bu çeyrek finalin ikinci maçı. Saw Paing ilkini kazanmıştır. Ve şimdi sıradakinde şu ana kadar hikayede gördüğümüz dev dövüşçülerden ikisi var. Bu maçı kimin kazanacağı mevzusunda bir şey söylenemez. Sadece Lihito maçın ilk yarısını alacak benzer biçimde görünüyor.

Savaşçı daha heyecanlı ve kendinden güvenilir görünüyor. Ana stratejisi, düşene kadar rakibe saldırmaktır. Bu, tüm bitirme hareketlerini hayata geçirmeye çalışacağı zamandır. Sadece en zayıf savunmacıların bile kollarında kuvvetli hamleler var. Bu yüzden Mark’ın bu maç için ne planladığını görmek garip olacak.

Kengan Omega Bölüm 174

Önceki Bölüm Özeti!

Kengan Omega 173. Bölüm, Tokita Ohma’nın Imai Cosmo ile buluşmaya gelmesiyle başladı. İkincisi, şampiyona bu maçta kazanmayı umduğunu söylemiş oldu. Fakat Ohma ona devamlı zafer dilememesi icap ettiğini söylemiş oldu. Bölüm ondan sonra Saw’ın zaferini bir kutu birayla kutladığı odasına geçer. Shen Wulong ve Yamashita Kazuo da bu sohbetin bir parçasıydı. Onlara Narushima Joji katıldı.

İçeri girer girmez odanın havası değişti. Oldukça geçmeden, bir sonraki maçta savaşacak olan yeni kahramanımızı tanıtmak için burada olduğu belliydi. Bu, Mark Myers adındaki korkulu canavardı. Bölüm rakibinin de tanıtımıyla sonlanmış oldu. Bu canavarla savaşan adam, Süpermen olarak da malum Lihito olacaktır.

Kengan Omega Bölüm 174 spoiler

Kengan Omega Bölüm 174: Çıkış Zamanı

Lihito gelecek vaat eden bir savaşçı benzer biçimde görünüyordu. Fakat Mark’ın da oldukça fazla hamlesi var. Kısaca maç birazdan başlamış olacak. Kengan Omega Chapter 174 bu hafta 8 Eylül 2022’de yayınlanacak. Hayranlar tüm bölümleri yalnızca Kodansha’nın resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Sonunda, tüm tertipli güncellemelerinizi buradan almak için The Anime Daily’ye geri dönmeye devam edin!

Reklamcılık

Leave A Reply