Lilith’in Son Kararı! Yayın tarihi

0

Reklamcılık

Geçen hafta Tuttuğum Hizmetçi Gizemli fanatiklerinin beklediği an nihayet geçen hafta geldi. Son bölümde Yuri’nin hizmetçisi için ne hissettiğini nihayet anladığı görüldü. Lilith’e karşı hissettiklerinin kuşku değil, aşk duygusu bulunduğunu öğrenir. Sadece onu hayal kırıklığına uğratan şey, ondan bir yanıt alamamış olmasıydı. Sözü daha çok uzatmadan, en yeni bölüm The Maid I Hired Is Mysterious 9. Bölüm hakkında bilmenizde fayda olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

Lilith’in eski ustası Natsume, kızın şu anda Yuri için çalıştığını öğrendi. Nerede bulunduğunu bildiğinden, kızın derhal kendisine geri dönmesini istedi. Böylece Lilith, yaşamının en büyük kararlarından biriyle karşı karşıya kalacaktır.

Geçenlerde Kiraladığım Hizmetçi Gizemli 9. Bölüm

Geçenlerde Kiraladığım Hizmetçi Gizemli 9. Bölüm: Sonrasında Ne Olacak?

Popüler dizinin bir sonraki bölümünün adı “Karmaşık, Kıvrımlı ve Şaşırtıcı, Dürüst Duygular”. Bu başlık, önceki bölümün son perdesinde olanlarla muhteşem bir uyum içindedir. Yuri, kısa sürede tuttuğu hizmetçiye aşkını itiraf etmek için süre ayırmadı. Tek bir konuşmayla, Lilith’e karşı geliştirdiği duyguların kuşku olmadığını çabucak anlamış oldu.

Bunun yerine, bu gerçek ve dürüst aşktı. Sadece bölüm hizmetçinin tepkisini belli etmeden sonlandı. Oyunculuk ve efendisine bakma şeklinden, Lilith’in bile efendisine aşka düştüğü belliydi. Sadece son karar yalnızca The Maid I Hired Last Is Mysterious 9. Bölüm’de çıkacaktı.

Geçenlerde Kiraladığım Hizmetçi Gizemli 9. Bölüm

Önceki Bölüm Özeti!

Geçenlerde Kiraladığım Hizmetçi Gizemli 8. Bölümün başlığı “Mor Gözlü Kız” idi. Bölüm, Yuri’nin hizmetçisinden izin alınmış olduğu ve giyinik çıkmış olduğu için şüphelenmesiyle başladı. Lilith’in Fujisaki ile buluşmaya gittiği görüldü. Sadece Tsukasa’nın orada olması, efendisinin yakında bu toplantıdan haberdar olacağını düşünmesine niçin oldu. Hemen sonra Fujisaki, birisiyle konuşmak isterse daima yanına gelebileceğini söylemiş oldu.

İkinci perdede, Tsukasa nihayet Yuri ile tanıştığında, insanın değişik davrandığını düşünüyor. Böylece, onlar hakkında ters bir şeyler vardı. İkisinin arasındaki buzun kırıldığını anında anlamış oldu. Bölüm, Yuri’nin başından beri hizmetçisine aşık bulunduğunu fark etmesiyle sonlandı. Böylece eve gitti ve ona olan aşkını derhal itiraf etti.

Geçenlerde Kiraladığım Hizmetçi Gizemli 9. Bölüm

Geçenlerde Kiraladığım Hizmetçi Is Mysterious 9. Bölüm: Çıkış Zamanı

Yeni bölüm çıkmış olduğu gün yayınlanacak. Sadece bu sefer, gezide fazlaca fazla kargaşa olacak. The Maid I Hired Last Is Mysterious Bölüm 9’un son gösterim zamanı 25 Eylül 2022’dir. Hayranlar animenin tüm bölümlerini bir tek Crunchyroll’un resmi sayfalarında yakalayabilecekler. Sonunda, tüm güncellemeleri buradan almak için Anime Daily’ye göz atın.

Reklamcılık

Leave A Reply