Lily Sonunda Gerçekleştiriyor mu? Özet ve Çıkış Tarihi •• Stig

0

Your Smile is a Trap, Ağustos ayında piyasaya çıktığından beri ilgi görüyor ve şu anda Webtoon’daki en popüler İngilizce çizgi romanlardan biri! Bu makaleyi yazarken, YSITR’de her hafta yenileri gelecek 100’den fazla bölüm var. Hemen hemen denetim etmediyseniz, yapmanızı şiddetle tavsiye ederiz; bu sizin tipik web romanınız değil! Ek olarak, dizi hakkında bilmenizde fayda olan her şeyi ele aldık.

Kiyu’nun tüm yaşamını, yakışıklılığı sebebiyle hepimiz tarafınca beğenilen bir halde yaşamış olduğu hikayenin bir özeti. Fakat basit bir lise yaşamının hayalini kuruyor, bu yüzden yaşıtlarıyla uyum sağlamak için gözlük taktığında, geri çekilecek görünüşünüz olmadığında dost edinmenin oldukça daha zor bulunduğunu görüyor. Toplumsal açıdan da beceriksiz olduğundan bahsetmiyorum bile, yeni koltuk arkadaşının yüzünde kalıcı bir kaş çatma var ve fanatikleri onu yeni okulunda takip etti.

İlgili olmakd: Marry My Husband Bölüm 6: Jiwon gene kocasına yalan mı söyleyecek yoksa aldatacak mı? Çıkış Zamanı ve özet

Vay!! Bu manga okumak oldukça tatlı ve rahatlatıcı! Hakkaten keyifli bir okuma ve bu mangayı tavsiye ederim. Temel olarak, düzgüsel olarak liseye gitmek isteyen bir idol hakkında. Bunun için kılık değiştirir fakat okuldayken korkulu görünümlü bir kızla karşılaşır! Hikayede bundan oldukça daha fazlası var, fakat hiçbir şeyi bozmak istemem! %100 iyi bir okuma.

Gülüşün Bir Tuzaktır Bölüm 102: Sonrasında Ne Olacak?

Lily sonunda Jong Hoon’un hayatında seksten başka bir şey olmadığını anlıyor mu? Lily, Jinho’ya hakkaten bir şeyler halletmeye çalışacak mı? Yoksa çevrimiçi arkadaşının ne kadar tembel göründüğüne dair yorum yapmış olduğu son bölümde olduğu şeklinde kendine acıyarak, daha çok içerek ve tüm gün video oyunları oynayarak mı kaybolacak? Önümüzdeki çarşamba öğreneceğiz.

Önceki Bölüm Özeti

Önceki bölümde, Lily ve babası için ÇOK fena hissettim. Söylentiler yalnız bu deli yanlış anlaşılma yüzünden başladı! O da oldukça kibardı! Ailen hakkında bu tür söylentilerin yayılmasının ne kadar aptalca hissettirdiğini hayal et. Bunun için Chanuk’u seviyorum! Lily’ye yardım etmek için popülaritesini kullanmayı teklif ediyor.

Bence Chanuk’un grubu hakkaten oldukça tatlı! Görünüşe bakılırsa bir çok insandan mühim seviyede değişik görünmenin baskısını da hissediyor (doğal ki Lily’den değişik bir halde). Fakat görünüşe bakılırsa o ve arkadaşları, görünüşün algıyı iyi mi etkileyebileceğini anlıyorlar ve dinlemeye ve orada olmaya istekliler. Onların Kiyu’dan oldukça Lily ile yakınlaştıklarını görebiliyorum ve bu beni mutlu ediyor şu sebeple Kiyu onun tek arkadaşı olsaydı üzülürdüm (şu sebeple Honggu onun daha oldukça arkadaşıdır ve şüpheli olabilir).

Gülümsemenizi Nerede Okursunuz Bir Tuzaktır

YIT’in ilk bölümünü hemen hemen okumadıysanız, internet adresinden okuyabilirsiniz. Aksi takdirde, işte size kısa bir özet: İncelememin başlığının söylediği şeklinde, uyumaktan sıkılıp rastgele yüksek seslerle uyanmak için mükemmel bir yol.

Gülüşün Bir Tuzak Bölüm 102 Gösterim Zamanı

Manga hayranı iseniz, o süre kesinlikle bu suali aklınıza koyacaksınız. Yeni çıkış tarihini keşfettik ve yazarın (AENGO) resmi Twitter hesabından verdiği bilgiye bakılırsa, Bölüm 102 20 Eylül 2022’de yayınlanacak. Ve hayranlar yetişebilir yada okuman resmi gösterilen internet sayfasında dizi Internet sayfaları yada öteki alternatifler.

Sadece, yazımı burada bitirmek isterim ve bazen doğru anime ve manga güncellemeleri için STIG’i daima ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Leave A Reply