Mahkum 25.Bölüm Yeni Sezon 3.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Mahkum 25.Bölüm Yeni Sürem 3.Fragmanı ile FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Mahkum dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Mahkum 25.Bölüm Yeni Sürem 3.Fragmanı

Mahkum dizisinin 25. bölüm özeti oku FOX TV. Mahkum dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Herkati gözleri önünde gerçeği itiraf eden Sulh, zihninin içinde yaşayan Cenk’ın yönlendirmesiyle özgütalığını kanıtlfakatlfakat yoluna gidecektir. İşlediği tüm kırımleri Cenk’ın yönergelerıyla yapmış olduğu yalanını söylekiyip, mahkemenin sonucunı direkt etkilemeye çalışır. Sulh’ın bu itirafına hazcaırlıksız yakalanan Fırat, mahkemedeki yalanlamış olurın önüne geçmek için karşı savlerini hazcaırlar. Mahkemeden kurul raporuna giden yolda Sulh’ın atacağı tüm adımların bilincindedır. Ya hakirlihane ya özgütane… Fırat, Sulh’ın sonsuza kadar dört duvar içinde kalabilmesi için her yolu gözgüretim etmeye adım atar. Bu oyununun sonunda kim galip çıkacaktır? Akıl mı? Delilik mi?

Büge’nin Savcı’yla antak kalmasıyla yıkılan Sulh, içine düşmüş olduğu durumdan sonrasında gaslınü karartır. Her şeyin aleyhine döndüğü bu anda, tüm ülkeyi ayağa kaldıracak oldukca büyük bir fiile girişir. Artık kaçıp gitmekten başka fakatçları da vardır. Yapmış olduğu Büge hamlesiyle Sulh’ın dfakatrına basan Fırat, ona karşı başlatmış olduğu yıpratma sürecine ilaçm eder. Canı yanan Sulh’ın hataya sürükleneceğini iyi bbilimselş olduğunden, tüm stratejisini bunun üzerine kurar. Sulh’ın yapmış olduğu büyük fiille beraber, üstlerine ve çevreına da ne kadar çekinceli bir insanla karşı karşıya byücenduğunu kanıtlamıştır. Fırat, daha oldukça insanoğlunun canı yanmadan bu cenkı bitirebilecek midir?

Mahkum Dizi Mevzusu

FOX’un yeni dizisi Mahkum’un ilk tanıtımı gösteryazcaımndı! FOX seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanan, MF Yapım imzalı yepyeni dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlfakatsı olarak seyirci karşısına çıkacak “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaristliğini Uğraş Güneş uyarlıyor. Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ek olarak Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Dmutsuzoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay şeklinde meşhur adlar yer ediniyor. Çekimleri İstanbul’da ilaçm eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Byücet (Onur Tuna), bir sabah uyanmış olduğunda kendini cezaevinde byücer. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmazcaa düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir? “Mahkum”, kuvvetli ekibi ve merak uyçağrıştıran öyküsiyle oldukca yakında FOX’ta.

Leave A Reply