Mahkum 26.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Mahkum 26.Bölüm Fragmanı ile FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Mahkum dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Mahkum 26.Bölüm Fragmanı

Mahkum dizisinin 26. bölüm özeti oku FOX TV. Mahkum dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Yaşamış olduğu tralışveriş merkezatik sürecin sonucunda inzivaya çekilen Fırat Byücet, cübbesini asıp mütevazcaice kızıyla ilgilenmeye karar vermiştir. Şehrin bazcaı bölgelerinde Sulh Yesari maskesi ile işlenen kırımler, devleti harekete geçirir. Sulh’ı mukaddeslaştırmaya çalışan bu psikopatlarla harpım yazcaınsallecek tek şahıs Fırat Byücet’tur. Fırat, bu teklifleri reddeder. Ta ki ölü olarak malum Sulh’ın bu kentde nefes almış olduğunı öğrenene kadar… Geri dönecektir. Fakat cübbesiz, prosedürsüz ve seçili insanoğludan kuracağı hususi ekibiyle…

Ölümler ve büyük ızdırapların içinden sıyrılıp gelen, tekrardan dünyaya geldiğuna inanan Sulh Yesari, bambaşka biri olarak döner şehre. Artık fakatcı mütevazcaice kendi öcü değil, ruhu öldürülmüş her insanoğlunun öcünü almaktır. Büge ve oğluyla yeni bir gelecek hayal ederken, yerin altında kurduğu mahkum ordusuyla beraber harekete geçer. Hakkaniyet er ya da geç sağlanacaktır. Yerin altında kendi vicdan terazcaisiyle hakkaniyet sağlfakatya çalışan Sulh, yerin üstünde cemiyetu bu rahatsız tiplerden korumaya çalışan Fırat… İki ilkinsiz düşman; esas hakkaniyeti bulmak için daimakinden daha sert bir harpın içine girerler.

Mahkum Dizi Mevzusu

FOX’un yeni dizisi Mahkum’un ilk tanıtımı gösteryazcaımndı! FOX seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanan, MF Yapım imzalı yepyeni dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlfakatsı olarak seyirci karşısına çıkacak “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaristliğini Uğraş Güneş uyarlıyor. Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ek olarak Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Dmutsuzoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay şeklinde meşhur adlar yer ediniyor. Çekimleri İstanbul’da ilaçm eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Byücet (Onur Tuna), bir sabah uyanmış olduğunda kendini cezaevinde byücer. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmazcaa düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir? “Mahkum”, kuvvetli ekibi ve merak uyçağrıştıran öyküsiyle oldukca yakında FOX’ta.

Leave A Reply