Mahkum 27.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Mahkum 27.Bölüm Fragmanı ile FOX TV vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Mahkum dizisinin yeni kısmı Perşembe akşamı 20:00’da FOX TV’de!

Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Mahkum 27.Bölüm Fragmanı

Mahkum dizisinin 27. bölüm özeti oku FOX TV. Mahkum dizisinin yeni bölüm özeti oku.

Yeni Bölüm Özeti

Fırat, yaşamış olduğu son vakadan sonrasında Sulh’ın oluşturduğu organizasyonun çekince boyutunu bir kez daha görür. Toplumda daha oldukça etkii artmadan bir an ilkin bu özgüta ruhların yakalanması gerekmektedir. Bir taraftan öfkatii dizginlemeye çalışırken bir taraftan da ekip dostlarıyla beraber akıl yürütmeye adım atar. Barışlar insanoğlua iyi mi bir ileti vermenin izini sürer?

Yapmış olduğu fiillerle Fırat’a istediği dersi verdiğine inanan Sulh, öte tarafta mahkum ordusundaki kargaşalıklarla ilgilenmeye adım atar. Mutlak itaatin olduğu bu düzeyde ufak çatlaklar oluşur. Kendi iç kargaşalıklarını yönetirken sıradaki eylgüvenlii tasarlfakatya adım atar. Hem Büge’ye hem de diğeri insanoğlua armağan edeceği bu eylem, oldukca geçmeden Fırat’ın radarına takılır. Mahkumların yukarıyla bağlantısını çitina Fırat, okları Dadaloğlu’na tercümer. Kurulan bu aykırı düzeyi yıkmaya çalışırken, özgütalığı ilerlemeden bu harpten galip çıkabilecek midir?

Mahkum Dizi Mevzusu

FOX’un yeni dizisi Mahkum’un ilk tanıtımı gösteryazcaımndı! FOX seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanan, MF Yapım imzalı yepyeni dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlfakatsı olarak seyirci karşısına çıkacak “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaristliğini Uğraş Güneş uyarlıyor. Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ek olarak Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Dmutsuzoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay şeklinde meşhur adlar yer ediniyor. Çekimleri İstanbul’da ilaçm eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Byücet (Onur Tuna), bir sabah uyanmış olduğunda kendini cezaevinde byücer. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmazcaa düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir? “Mahkum”, kuvvetli ekibi ve merak uyçağrıştıran öyküsiyle oldukca yakında FOX’ta.

Leave A Reply