Mahkum 27.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Mahkum 27.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Mahkum 27.Bölüm Fragmanı – Dizi Fragman izle Tek Part Full İzle benzer şekilde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Mahkum 27.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde gösteryazcaımnmıştır. FOX TV vizyonunda büyük coşkula izlenen Mahkum dizisinin yeni kısmı 29 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 saygınlıkiyle sizlerle.

Başrollerinde Onur Tuna ve Alara Bozbey benzer şekilde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Mahkum bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Mahkum 27.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

Yeni Bölüm Özeti

Fırat, yaşamış olduğu son vakadan sonrasında Sulh’ın oluşturduğu organizasyonun çekince boyutunu bir kez daha görür. Toplumda daha oldukça etkii artmadan bir an ilkin bu özgüta ruhların yakalanması gerekmektedir. Bir taraftan öfkatii dizginlemeye çalışırken bir taraftan da ekip dostlarıyla beraber akıl yürütmeye adım atar. Barışlar insanoğlua iyi mi bir bildiri vermenin izini sürer?

Yapmış olduğu fiillerle Fırat’a istediği dersi verdiğine inanan Sulh, öte tarafta mahkum ordusundaki kargaşalıklarla ilgilenmeye adım atar. Mutlak itaatin olduğu bu düzeyde ufak çatlaklar oluşur. Kendi iç kargaşalıklarını yönetirken sıradaki eylgüvenıliri tasarlfakatya adım atar. Hem Büge’ye hem de diğeri insanoğlua armağan edeceği bu eylem, oldukça geçmeden Fırat’ın radarına takılır. Mahkumların yukarıyla bağlantısını çitina Fırat, okları Dadaloğlu’na tercümer. Kurulan bu aykırı düzeyi yıkmaya çalışırken, özgütalığı ilerlemeden bu harpten galip çıkabilecek midir?

Mahkum Dizi Mevzusu

FOX’un yeni dizisi Mahkum’un ilk tanıtımı gösteryazcaımndı! FOX seyircisiyle byüceşmaya hazcaırlanan, MF Yapım imzalı yepyeni dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı dün akşam gösteryazcaımndı. “Innocent Defendant” dizisinin uyarlfakatsı olarak seyirci karşısına çıkacak “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaristliğini Uğraş Güneş uyarlıyor. Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ek olarak Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Dmutsuzoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay benzer şekilde meşhur adlar içeriyor. Çekimleri İstanbul’da ilaçm eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Byücet (Onur Tuna), bir sabah uyanmış olduğunda kendini cezaevinde byücer. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmazcaa düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir? “Mahkum”, kuvvetli ekibi ve merak uyçağrıştıran öyküsiyle oldukça yakında FOX’ta.

Leave A Reply