Mahkum Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Mahkum 25.Bölüm Ne Zaman?

0

Mahkum Dizisi Yeni Sürem Ne Zfakatn Başlamış olacak? Mahkum 25.Bölüm Ne Zfakatn?… Fox TV’de perşembe günlerinin eğer olmazcasa olmazcai haline gelen Mahkum dizisi tekrardan bölümleri ile ekranlamış olura geliyor. 8 Eylül Perşembe günü tekrardan kısmı gosterilen Mahkum dizisinin son olarak 24.kısmı gösteryazcaımnmış ve sfaiz finali olmuştu. Peki 25.kısmı ile Mahkum yeni sfaiza ne süre başlamış olacak?

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Byücet (Onur Tuna), bir sabah uyanmış olduğunda kendini cezaevinde byücer. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hirindilmesinden ilkin araştırmış olduğu son olarak dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari’lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Sulh Yesari’nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmazcaa düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

15 EYLÜL’DE BAŞLIYOR!

Reyting üstün aşfakatliları da kıran ve cemiyetsal medyada ilaçmlı gündem olan Mahkum dizisinin yeni sfaiza 15 Eylül Perşembe akşamında başlamış olacağı duyuruldu.

Leave A Reply