MasterChef Türkiye 36.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

MasterChef Türkiye 36.Bölüm Fragmanı TV8 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. MasterChef Türkiye yarışmasının yeni kısmı çarşamba akşamı 20:00’da TV 8’de!

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafınca sunulan başarıya ulaşmış TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek suretiyle ekranda olacak.

MasterChef Türkiye 36.Bölüm Fragmanı

MasterChef 36.bölüm özeti oku TV8. MasterChef Türkiye yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren seyircileri ekran başına kilitleyen yiyecek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor! TV8’in coşku dolu yiyecek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca meşhur şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yiyecekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından önde gelen Masterchef yarışması için sayılı günler kaldı! Dikkatleri üstüne her bölümde çeken ve yarışmacılarıyla gündeme bomba şeklinde düşen başarıya ulaşmış yapımda neler olacağı merak edilirken; ilk tanıtım resmen gösterildi. Yeni sezonda kimlerin olacağı ise merak mevzusu haline geldi. Kısa bir süre ilkin en iyi eski yarışmacılardan oluşacağı ve All Yıldız yapılacağı düşünülürken; yeni tanıtımla beraber bu yıl All Yıldız yapılmayacağı ortaya çıktı. Birbirinden değişik adların gündemden asla düşmediği yarışma için ise yeni bölüm zamanı tahmini olarak oluşturuldu.

Acun Medya tarafınca ekranlara gelen başarıya ulaşmış yarışmanın jüri koltuğunda ise Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeklinde diziris.com birbirinden başarıya ulaşmış şeflerin oturacağı tahmin ediliyor. İlk sezonda yer edinen Hazar Amani, ikinci sezonda yer almamış ve yarışmanın jüri koltuğundan niçin çekilmiş olduğu büyük bir merak mevzusu olmuştu. Başarı göstermiş şefin ise Sıla ile beraber çekilmiş fotoğraflarının derhal peşinden 5 senelik ilişkisini etkilediği için yarışmadan Acun Ilıcalı tarafınca sözleşmesinin iptal edilmiş olduğu ortaya çıkmıştı. Peki, yeni yarışmacılar kim olacak?

, Derhal izle

Leave A Reply