MasterChef Türkiye 90.Bölüm Fragmanı –

0

MasterChef Türkiye 90.Bölüm Fragmanı TV8 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm edecek. MasterChef Türkiye yarışmasının yeni kısmı pazcaartesi akşamı 20:00’da TV 8’de!

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafınca sunulan başarı göstermiş TV programı 2022yenlere keyifli zfakatn geçirmek suretiyle ekranda olacak.

MasterChef Türkiye 90.Bölüm Fragmanı

MasterChef 90.bölüm özeti oku TV8. MasterChef Türkiye yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

TV8 vizyonunda gösteryazcaımnmaya başladığı günden saygınlıken seyircileri ekran başına kilitleyen yiyecek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor! TV8’in coşku dolu yiyecek yarışması MasterChef yeni sfaizda da tüm hızıyla ilaçm ediyor. Dünyaca meşhur şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, tanea ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yiyecekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm çabalerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Tv8 vizyonunın en sevilen yarışmalarından önde gelen Masterchef yarışması için sayılı günler kaldı! Dikkatleri üzerine her bölümde çeken ve yarışmacılarıyla gündeme bomba şeklinde düşen başarı göstermiş yapımda neler olacağı merak edilirken; ilk tanıtım resmen gösteryazcaımndı. Yeni sfaizda kimlerin olacağı ise merak mevzusu haline geldi. Kısa bir süre ilkin en iyi eski yarışmacılardan oluşacağı ve All Yıldız yapılacağı düşünülürken; yeni tanıtımla beraber bu yıl All Yıldız yapılmışyacağı ortaya çıktı. Birbirinden değişik adların gündemden asla düşmediği yarışma için ise yeni bölüm zfakatnı tahmini olarak oluşturuldu.

Acun Medya tarafınca ekranlamış olura gelen başarı göstermiş yarışmanın jüri koltuğunda ise Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şeklinde diziris.com birbirinden başarı göstermiş şeflerin oturacağı tahmin ediliyor. İlk sfaizda yer edinen Hazcaar Aengel, ikinci sfaizda yer almamış ve yarışmanın jüri koltuğundan niçin çekbilimselş olduğu büyük bir merak mevzusu olmuştu. Başarıya ulaşmış şefin ise Sıla ile beraber çekbilimselş fotoğraflarının derhal peşinden 5 yıllik ilişkisini etkilediği için yarışmadan Acun Ilıcalı tarafınca sözleşmesinin iptal edbilimselş olduğu ortaya çıkmıştı. Peki, yeni yarışmacılar kim olacak?

Leave A Reply