MasterChef’te 15.Yarışmacı Kim Oldu? Ana Kadroya Kim Girdi? 17 Ağustos Çarşamba

0

MasterChef’te 15.Yarışmacı Kim Oldu? Ana Ekibe Kim Girdi? 17 Ağustos Çarşamba… . TV8’in sevilerek izlenen yarışma programı olan MasterChef Türkiye 2022 yeni kısmı ile 17 Ağustos Çarşamba akşamında seyircisi ile byüceşuyor. Hepimiz tarafınca oldukca sevilen hem eğlendiren hem de yiyecek mevzusunda öğreten program olan MasterChef Türkiye yeni sfaizda da bomba! 17 Ağustos akşamında 3.grup ile yeni hafta başladı. 6 ana kadro yarışmacısının seçileceği 3.grup ikinci yarışlarını yapmış oldu ve ana ekibe giren 15.isim belli oldu.

Yayınlanmaya başladığı günden saygınlıken seyircileri ekran başına kilitleyen yiyecek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8’in coşku dolu yiyecek yarışması MasterChef yeni sfaizda da tüm hızıyla ilaçm ediyor. Dünyaca meşhur şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın karşısına çıkacak yarışmacılar, tanea ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yiyecekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm çabalerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

MasterChef Türkiye’nin ana ekibi son şeklini almaya ilaçm ediyor. 43.kısmı ile 17 Ağustos Çarşamba akşamında ekranlamış olura gelen MasterChef’te 18 kişilik ana ekibe girecek 15. yarışmacı belli oldu.

İlk turda sütlaç yaparak yarışan yarışmacılar içinden 5 en iyi tabak seçildi.

Bu beş şahıs;

Göktuğ

Görkem

Makbule

Ayazca

Sulh, olurken Görkem en iyi sütlaç icra eden yarışmacı oldu.

MasterChef'te 15.Yarışmacı Kim Oldu? Ana Kadroya Kim Girdi? 17 Ağustos Çarşamba

İkinci turda ise 5 isim ana kadro için ölçmeıya cenkım verdi. Şefler ikinci turda beş yarışmacıdan işkembe yapmalarını istedi.

MASTERHCEF’TE ANA KADROYA GİREN 15. İSİM … OLDU… (Birazcadan)

Leave A Reply