Masumlar Apartmanı – TRT 1, 21 Eylül 2022 Çarşamba 02:55

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Masumlar Apartmanı – TRT 1, 21 Eylül 2022 Çarşamba 02:55 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

TRT 1’de gösterilen vizyonun beğenilen dizisi Masumlar Apartmanı, 21 Eylül 2022 Çarşamba günü ekrana geliyor. Masumlar Apartmanı programını saat 02:55’te TRT 1’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız TRT 1 kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Safiye ve Gülben ciddi boyutta takıntılara haiz iki kardeştir. Evde pamuk ipliğine bağlı bir düzenleri vardır. Adam kardeşleri Han olmadığında her şey birbirine girmektedir. Han her zamanki benzer biçimde o gece de isten çıkıp bir an ilkin eve girmek ister. Aksi halde evde kriz çıkacaktır. Ansızın karşısına çıkan İnci yüzünden kaza yapar ve hastanelik olur. Kendini suçlu hisseden İnci ise, yanında duracak kimsesi olmayan Han’a refakat eder. Zaman ilerledikçe birbirlerinden etkilenmeye başlarlar. Sadece ikisi de adım atacak cesareti bulamaz. Olaylı geçen hastane gecesinden sonrasında Han ve İnci, tekrar görüşmeyeceklerinden güvenilir şekilde vedalaşır. Sadece sonraki karşılaşmaları, yalnız onların değil, ailelerinin de yaşamını sonsuza kadar değiştirecektir.

Masumlar Apartmanı, TRT 1’de gösterilen ve 21 Eylül 2022 Çarşamba günü saat 00:15’te süregelen Kasaba Doktoru isminde programdan sonrasında saat 02:55’te başlamış olacak.

Masumlar Apartmanı programının yayını, 05:25’te gösterilen Benim Adım Melek isminde dizi başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply