Mazi – Esra Tok

0
Mazi – Esra Tok

Lisans / Fiyat: Parasız

Yıl: 2016

Eklenme: Haziran 23rd, 2022

Dil: Türkiye

Sayfa: 369

Yazar: Esra Tok

20 Şahıs Tarafınca Görüldü

 

Genco Uluhan, doğduğu günden beri atalarından kalan gücü temsil etmek için eğitilse de hayalleri farklıydı. ABD’da Mücevher Tasarımı bölümünü bitirip İstanbul’a döndüğünde kurduğu Uluhan Golden’ı zirveye taşıdı.

 

Özenle kurduğu hayatında her şey istediği gibiydi. Defileleri heyecanla takip ediliyor, tasarımları hızla tükeniyordu. Kariyerinde kuvvetli adımlarla ilerlerken,y arından yer edinen sevgilisiyle hayallerin ötesinde bir hayata sahipti. Fakat yaşamı asla ummadığı aniden kördüğüm olacaktı.

 

Babasının ani vefat etmesiyle doğduğu topraklara geri döndüğünde, kaderi kara bir peçe ardına gizlenen güzel gözlü bir kızla yazılıydı.

 

Bir yanda aşkına fanatik olacağınız bir adam, öteki yanda doğduğu günden itibaren günahı olmayan bir hatanın bedelini ödemek için esir edilen güzeller güzeli bir karı…

 

Onu bu mahkûm hayatından kurtarırken,

 

kendi hayatımı zindanlara atıyordum

 

Mazide yaşanmış olan bir günahın bedelini masum ve tutku dolu bir aşk ödeyecekti.

Bundan önceki yazımız olan Bir Dük ile Asla – Grace Burrowes başlıklı kitabımızda Bir Dük ile Asla – Grace Burrowes, Bir Dük ile Asla – Grace Burrowes ekitap indir ve Bir Dük ile Asla – Grace Burrowes ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Reply