Merakla Beklenen GeForce NOW Paket Tutarları 2021 Belli Oldu! GeForce NOW Nedir, Oyunları Iyi mi Oynanır? » Parasız İnternet

0

GeForce NOW oyunları Türkiye lokasyonlu sunucularıyla beraber hizmet vermeye başladı. Oyun tutkunları heyecanla bulut tabanlı oyun servisi olan GeForce NOW gelişmelerini yakından takip ederken, NVIDIA ve GAME+ ortaklık ile yaşamımıza giren bu yeni platformu asla duymayanlar hakkında daha çok data almak için araştırmalarını sürdürüyor. Oyun severlerin ilgi ile takip etmiş olduğu GeForce NOW oyun platformu Türkiye sunucularında yerini alırken, Turkcell GAME+ ortaklık ile yaşamımıza giren bu yeni oyun platformunu deneyimlemeyen okurlarımız için her yönü ile yazımızda tanıtmaya çalıştık.

Parasız Netflix Premium Hesaplar Güncel Parasız Sıralama 2021

GeForce NOW Nedir?

GeForce oyunu bulut tabanlı bir oyun platformudur. Nerede ise tüm dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ile oyun deneyimi yaşatan bu platform; Mac’ler, Shield TV’ler, Android ve iOS cihalar ile oyun deneyimini destekliyor. Google tarafınca büyük bir umutla piyasaya sürülen bulut tabanlı oyun platformu Stadia’nın alternatifi olarak piyasa sürülen GeForce , yalnız alternatif olarak kalmadı ve büyük başarı yakalamayı başardı. Dünyada Avrupa ve ABD yanında Cenup Kore, Japonya, Tayvan ve Rusya’da platform etkinlik veriyor. Türkiye ile beraber Avustralya ve Suudi Arabistan benzer biçimde ülkelerde de GeForce NOW’un hizmet vermesi amaçlanıyor.

GeForce NOW Oyunları Iyi mi Oynanır?

GeForce NOW Nedir, Oyunları Iyi mi Oynanır?

GwForce NOW oyunlarını oynamak için Türk oyun severlerin 15 Mart 2021 tarihini beklemeleri gerekiyor. Turkcell GAME+ ile NVIDIA ortaklık ile vatanımızda hayata geçen bulut tabanlı oyun platformu için kapalı beta denemeleri halen sürüyor. Platformun ücretli ve ücretsiz bir şekilde sunmuş olacağı oyunları oynamak isteyen Türk kullanıcılarının internet adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Yaptırılan kayıtlar sonrası sırayla çağrı edilecek olan Türk oyun severler, bulut tabanlı oyun platformunu deneyimlemeye başlayabilecekler.

GeForce NOW Oyunları Ücretli Mi?

GeForce NOW ücret politikası hakkında tüm detaylar netleşti. GeForce  oyunlarını oynamak ücretli olacak. Türkiye’de iki değişik ücretli paket ile hizmet verecek olan bulut tabanlı oyun platformunda, hazırlanan Premium pakete bakılırsa fiyat tarifesi belirlenecek. Geforce  ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar için bazı özellikleri sınırlandırılmış parasız paket seçeneğini de oyun severlerin kullanımına sunacak..

2021 GeForce NOW Türkiye Tutarları Ne Kadar, Kaç TL?

geforce-now-kac-para

GeForce NOW Türkiye fiyatı hazırlanan iki ücretli paket tipinde değişik olacak. Ücretli iki paket seçeneğinin yer almış olduğu platformda, parasız paket seçeneği de yer alacak. Fiyatlarda Turkcell GAME+ ile meydana getirilen işbirliğinin de tesiri hissedilecek. Zira fiyatlar, NVIDIA tarafınca sunulan hizmete ek içeride işbirliğine gidilen Turkcell’in de inisiyatifi ile hazırlandı. Türkiye’de 15 Mart zamanı ile hizmete girecek olan GeForce için tercih edilebilecek paketler ve 2021 fiyat tarifeleri şu şekilde olacak:

  • Basic Paket: GeForce Now parasız paketi olarak tanıtılan Basic paket, 1 saatle sınırlandırılan oturum süresi tercihi ile kullanıma sunuluyor. Sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış olarak hizmet verecek olan bu pakette, RTX seçeneği de kapalı olacak.
  • Lansmana Hususi Premium Paket: 3 ay süresince geçerli Premium abonelik sunma amacı ile hayata geçirilen paketin fiyatı 149,70 TL olacak. Paketin aylık tutarı 49,90 TL ile Premium paketin oldukça peşinde seyredecek. Paket sahibi kullanıcılar öncelikli erişim hakkına haiz olmakla beraber, RTX kalitesi ile oyun oynama şansını elde edebilecek. Paket sahibi kullananların 3 ay süresince oturum süreleri de uzatılmış olacak.
  • Premium Paket: RTX kalitesi ile oyun oynama deneyimini aylık 74,90 TL fiyatla sunan Premium paket, GeForce  platformunun ayrıcalıklarını yaşama şansını kullanıcılarına sunacak. Uzatılmış oyun süresi ve öncelikli erişim hakkı sahibi olacak olan paket sahipleri, paketi yenilemeleri itibari ile diledikleri her ay benzer hakları kullanarak bulut tabanlı oyun deneyimini yaşayabilecekler.

2021 Faturalı Hatlara Kredi Iyi mi Çekilir?

GeForce NOW Premium Paket Tutarları Yurt Haricinde Ne Kadar?

GeForce NOW paketinin yurtdışı tutarları Avrupa ve ABD’de dikkat çekiyor. Zira bu ülkelerdeki fiyatlar, Türkiye fiyatlarının peşinde seyrediyor. Yurtdışında 6 aylık paket abonelik tercihlerinin de olması platformu bekleyen Türk kullanıcılara hayal kırıklığı yaşattı. NVIDIA ise aylık ortalama 10 dolara karşılık gelen yüksek fiyatlardan Turkcell’i görevli tuttu. İşte yurtdışında oyun severlerin GeForce  deneyimi için ödediği ücretler:

  • Avrupa: 6 aylık Premium paket 27,50 Euro
  • ABD: 6 aylık Premium paket 25 Dolar (Aylık 5 dolar)
  • Tayvan: Aylık 299 NT (80 TL)
  • Cenup Kore: Aylık 12.900 won (Ortalama 85 TL)
  • Rusya: Aylık 999 ruble (Ortalama 100 TL)
  • Japonya: Aylık 1800 yen (Ortalama 125 TL)
Leave A Reply