Ülkemizde WhatsApp’dan sonra en çok kullanılan mesajlaşma servisi hiç şüphesiz Bip. Özellikle son dönemlerdeki whatsApp skandalından sonra bir çok kullanıcının kullanmaya başladığı uygulama kullanıcılarında beğenisini kazandı. Kurulumu gayet basit olan mesajlaşma servisi bip, içeriğinde bir çok servisi de beraberinde getiriyor.
Bip mesajlaşma servisini kimler kullanabilir?

Türkcell’in geliştirdiği mesajlaşma servisi Bip, tüm kullanıcılar için açık. Yani uygulamayı kullanmak için ille de Türkcell‘li olmanız gerekmiyor. Tabi ki Türkcell kullanıcıları Bip mesajlaşma servisini daha avantajlı kullanıyor. Türkcell kullanıcılarına bip için o kadar çok hediye veriyor ki hemen hemen kendi internetinizden hiç harcamıyorsunuz.

Bip mesajlaşma servisinin özellikleri

Bip anlık mesajlaşma uygulaması aslında whatsapp dan çok daha özellikli bir uygulama. Özellikle en son gelen güncellemesi ile birlikte 10 kişiye kadar sesli ve görüntülü sohbet yapılabiliyor. Uygulamadaki bulunan keşfet menüsü de size bip üzerinden ücretsiz bir çok servis sunuyor. Haber, oyun, film gibi bir çok servisi bulunan bip ücretsiz olmasının yanında gayet stabil ve hızlı çalışıyor.
Site Adresi:

Bir cevap yazın