Müge Anlı ile Tatlı Sert – atv, 9 Eylül 2022 Cuma 10:00

0

Bu makalemizde sizlere Bugün Tv ‘de Yayınlanacak Olan Ekranlarda seyretmek için Müge Anlı ile Tatlı Sert – atv, 9 Eylül 2022 Cuma 10:00 Hangi gün , hangi kanalda ? Bugün Tv de ne var Canlı izle..?,

atv’de gösterilen vizyonun beğenilen yaşam programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 9 Eylül 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını saat 10:00’da atv’de seyredebilirsiniz.

Bu program yalnız atv kanalının gösterim platformları üstünden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal yada program yayını paylaşılmamaktadır.

Cinayetler, kayıplar, adam kaçırma ve miras davaları benzer biçimde vakalar bu programda tüm açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Problemlerine bir çözüm bulamayan insanoğlu Müge Anlı’ya başvuruyor. Programda bir hukukçu ve adli tıp uzmanı da yer ediniyor.

Ek olarak toplumsal mesuliyet projelerine yer veriliyor. Bilhassa hanım sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek oldukça yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. Bu programda başlatılan Sevgi İzi kampanyası yardımıyla, birçok yitik bulunmuş oldu. Ek olarak okuma yazma seferliği yardımıyla birçok yurttaş tahsilli oldu.

Bu yaşam programı canlı olarak yayınlanacaktır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, atv’de gösterilen ve 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 08:30’da süregelen Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor adlı programdan sonrasında saat 10:00’da başlamış olacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayını, 13:00’te gösterilen Gün Ortası adlı haber programı başlayana kadar devam edecek.

Leave A Reply