Müge Anlı’da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?

0

Müge Anlı’da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?… Faili bilinmeyen vakalar ve yitikların yanı sıra biroldukça cemiyetsal sualmluiyet projesi ile de adınden sıkça bahsettiren, Hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üstünde çalmış olduğu yitik dosyalarını, adam öldürmeye kurban giden kişileri ve yitikların tüm yaşamcığını ortaya çıkararak onları bulmaya, vakaları aydınlatmaya ilaçm ediyor…

Müge Anlı'da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?

Müge Anlı’nın 20 Eylül Salı günü şovlen programına katılan Emine Erçetin, 40 yıllik eşi Necati Erçetin’i arıyor. 90 gündür eşini goremeyen Emine Erçten eşi ile tartıştıktan sonrasında Necati Erçetin evi terk etti.

Aralarında kavga yaşayan çiftin kavga sebebi Emine Erçetin’in emek harcayarak biriktirdiği averaj 800 bin TL meblağındaki parayı başkasına harcanması olarak açıklandı.

Müge Anlı'da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?

Eşini özgütanede yatarken kayını ve görümcesinin kaçırılmış olduğunı ve onu gizlediklerini söylekiyen Emine Erçetin eşinin geri dönmesini istiyor.

NECATİ ERÇETİN CANLI YAYINA KATILDI!

Müge Anlı'da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir?
Müge Anlı’da Emine Erçetin ve Necati Erçetin Kimdir? 1

Yitik Necati Erçetin canlı gösterima katılarak eşinin iddialarına cevap verdi. Karısının kendisini dövdüğünü söylekiyen Necati Erçetin eşinden ayrılmış olduğunı ve ev kiralayıp orada kalmış olduğunı söylemiş oldu.

Geri eve dönmek istemediğini söylekiyen Necati Erçetin, karısını artık görmek istemediğini belirtti.

Leave A Reply