Müjdemi İsterim Filmi Full izle

0

Bu yazcaımizde sizlere Müjdemi İsterim Fbilimsel Full izle ile ilgili detaylı Program tarifı yazcaısını hisselaştık. Yazcaımızda ek olarak Müjdemi İsterim Fbilimsel Full izle Tek Part Full İzle benzer halde yanıtları da bulabilkalıtsalniz. Ek olarak Sitemizde Eklenen Videolar Youtube Üstünden Emped kodu alınarak Ekleniyor..! Dizi Filmler Hakkında Detaylara geçelim.. ; )

Müjdemi İsterim Fbilimsel Full izle ile beyazca perde vizyonunda 18 kasım günü gösterime giriyor. Müjdemi İsterim film fragmanını hd kalitede yazcaının ilaçmında seyryazcaınsallkalıtsalniz.

Başrollerinde Ahmet Kaide, Ecem Adam, Mehmet Özgür benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Müjdemi İsterim bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Müjdemi İsterim Fbilimsel Full izle

Fbilimseln son fragmanı sayfaya eklendi! Her anı büyük bir merakla beklenen fbilimselmizde neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara web internet sitemizden ulaşabilkalıtsalniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Gelecek sfaizunun iddialı komedi filmlerinden biri olmaya hazcaırlanan “Müjdemi İsterim” fbilimsel için sete çıkıldı. Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği fbilimseln ön hazcaırlık aşfakatsı bitti ve çekimler başladı. Başrollerini Ahmet Kaide ve “Sen Asla Ateş Böceği Gördün Mü?”, “Hakan Muhafız” benzer halde yapımlarda rol alan Ecem Adam’in üstlendiği “Müjdemi İsterim”in yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Destek oturuyor. Fbilimseln senaristliğini ise Olcay Onur Kaya ve Ömer Faruk Destek beraber kevrene aldılar. Keyifli öyküsiyle izleyiciyi değişik bir serüvenya davet eden “Müjdemi İsterim” keyifli öyküsi ve zengin oyuncu ekibi ile izleyicinin favorisi olmaya geliyor. Fbilimselnin oyuncu ekibinda ek olarak sevilen adlar Mehmet Özgür ve İlker Aksum da içeriyor.

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği ‘Müjdemi İsterim’den ilk görüntüler gösteryazcaımndı. Fbilimseln yıldızları Ahmet Kaide ve Ecem Adam’, Müjdemi İsterim için mikrofon başına geçti ve ‘Sigarası Yaldızlı’ adlı doğuıyı seslendirdi.

Müjdemi İsterim Film Mevzusu

Yönetmenliğini Ömer Faruk Destek’nın üstlendiği ‘Müjdemi İsterim’ fbilimselnin başrollerinde Ahmet Kaide, Ecem Adam, Mehmet Özgür ve İlker Aksum içeriyor. “Müjdemi İsterim”in çekimleri, kahkahalarla dolu geçen ilk set günü ile adım atarken, fbilimseln yıldızları Ahmet Kaide ve Ecem Adam ilk çekim gününün hatırası olarak objektiflere birbirinden keyifli pozlar verdi. 

Leave A Reply