Mükemmel Eşleşme 10.Bölüm Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Muhteşem Eşleşme 10.Bölüm Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni kısmı 21 eylül çarşamba saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay benzer halde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Muhteşem Eşleşme bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Muhteşem Eşleşme 10.Bölüm Fragmanı

Muhteşem Eşleşme dizisinin 10. bölüm özeti oku TRT 1. Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Ece, Ahmet’e büyük bir pusu kurmuş ve onun evden kovulmasını elde etmiştir. Başta Firuze, Irmak ve Fadime olmak suretiyle çoğumuz Cevat ile mevzuşur yalnız Cevat fazcalaca sınırı olandır, Ece’ye çirkin bir karacılık attığını düşündüğü için Ahmet’i affedip, eve geri almak istemez. Evsiz kalan Ahmet umaryi, Meral ve Necati’nin evine gitmekte byücer. Ahmet’i geri çeviremeyen Meral ve Necati, Cevat ulaşmış olduğunda zor anlamış olur yaşarlar, Ahmet’i gseyretmeya çalışırlar. Öte taraftan Kerem, Aslı ile byüceşmuş byücenduğunu Pınar’dan gizlemiştir. Kerem’in yalanını ortaya çıkaran Pınar, Kerem’den ayrılır. Pınar İzmir’e yerleşmeye karar verir. Artık İzmir’de yaşayacak ve oradan çalışacaktır. İzmir’e giderken ikincilhsiz bir trafik kazcaası geçiren Pınar, Kerem’i arar yalnız ona ulaşfakatz şundan dvakası Ece yazcaışmae geçmelerini engellemiştir. Taner ve Fadime’nin aşkı da dolu dizgin ilaçm etmektedir. Fadime ve Taner evlenmeye karar verir. Tam nikah zfakatnı aldıkları süreda Taner’in özgütalığı depreşir ve durumunun iyi olmadığını öğrenirler. Taner’in özgütalığının süratli bir halde ilerlemesi ve unutkanlık durumunun başlfakatsı hepimizi fazcalaca üzer.

Muhteşem Eşleşme Dizi Mevzusu

Keyifli aile güldürüsi sevenlerin kaçırmfakatsı gereksinim duyulan, dev şeklinde kalabalık bir aile ve sıcacık insan öykülerinin yer almış olduğu yeni TRT 1 dizisinin adı Muhteşem Eşleşme olarak belirlendi… Diziyi Birol Itimat kevrene alırken, Altın Portakal ödülü de kazcaanmış olan meşhur yönetmen Emre Kavuk çekecek. Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını mevzu ediniyor. Muhteşem Eşleşme’de dev şeklinde kalabalık bir aile ve sıcacık insan öyküleri içeriyor. Senaryo ve cast emek harcfakatları ilaçm eden ‘Muhteşem Eşleşme‘nin ekibinda; Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim , Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç ve Ayşen Sezeral içeriyor.

Erol’un fenalaşıp özgütaneye gelişi tüm dengeleri altüst eder. Hakan ameliyatı öne çekmek için hızla bir ekip oluşturmak zorundadır. Yalçın ise Hakan’ı yalnızlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yalçın, anasınin tedavisini öne sürerek Ömer’i kendi tarafına çekmeye çalışır. Leyla, Ömer’in anası ile ilgili yalanını öğrenince araları açılır. Hakan yapmış olduğu bir plan yardımıyla Yalçın’ı kendi tabancaı ile vurur ve Mine ile içindeki buzları eritir. Ömer’in anasınin Uluçınar’a gelişi ile işler değişmiş olur. Yalçın tarafınca istemediği bir şeyi halletmeye sualnlık çeken Ömer, Hakan’a yakalanınca iyice köşeye sıkışır.

Leave A Reply