Mükemmel Eşleşme 5.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Muhteşem Eşleşme 5.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni kısmı 13 ağustos cumartesi saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Muhteşem Eşleşme bu hafta yayınlanacak mı?

Muhteşem Eşleşme 5.Bölüm 2.Fragmanı

Muhteşem Eşleşme dizisinin 5. bölüm özeti oku TRT 1. Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kerem’in, uzun vakit ilkin onu terk edip İngiltere’ye yerleşen eski sevgilisi Ece, Türkiye’ye döner. Ece, Kerem’i asla unutamamış, hatta onu terk etmiş olduğu için oldukça pişman olmuştur. Zaman içinde bu durum Ece’nin, Kerem’i büyük bir takıntı haline getirmesine sebep olmuş ve Ece gözü kara bir aşık haline dönüşmüştür. Ece’nin şu an tek bir derdi vardır. Kerem’e tekrardan kavuşmak. Ece, Kerem’in hayatına tekrardan girmek için oldukça büyük ve tehlikeli bir plan yapmıştır. Öte taraftan gizemli bir adam mahalleye gelir ve sürekli Firuze ve Cevat’ın evini gözetlemeye, aileyi takip etmeye adım atar. Gizemli adam asla kimselerle konuşmuyor ve kimselerle göz göze gelmiyordur. Insanın amacı merak mevzusudur.

Muhteşem Eşleşme Dizi Mevzusu

Keyifli aile komedisi sevenlerin kaçırmaması ihtiyaç duyulan, devasa kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer almış olduğu yeni TRT 1 dizisinin adı Muhteşem Eşleşme olarak belirlendi… Diziyi Birol Itimat kaleme alırken, Altın Portakal ödülü de kazanmış olan meşhur yönetmen Emre Kavuk çekecek. Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını mevzu ediniyor. Muhteşem Eşleşme’de devasa kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayeleri içeriyor. Senaryo ve cast emek harcamaları devam eden ‘Muhteşem Eşleşme‘nin kadrosunda; Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim , Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç ve Ayşen Sezeral içeriyor.

Erol’un fenalaşıp hastaneye gelişi tüm dengeleri altüst eder. Hakan ameliyatı öne çekmek için hızla bir ekip oluşturmak zorundadır. Yalçın ise Hakan’ı yalnızlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yalçın, annesinin tedavisini öne sürerek Ömer’i kendi tarafına çekmeye çalışır. Leyla, Ömer’in anası ile ilgili yalanını öğrenince araları açılır. Hakan yapmış olduğu bir plan yardımıyla Yalçın’ı kendi silahı ile vurur ve Mine ile arasındaki buzları eritir. Ömer’in annesinin Uluçınar’a gelişi ile işler değişmiş olur. Yalçın tarafınca istemediği bir şeyi halletmeye zorluk çeken Ömer, Hakan’a yakalanınca iyice köşeye sıkışır.

, Derhal izle

Leave A Reply