Mükemmel Eşleşme 9.Bölüm 2.Fragmanı – Dizi Film Fragman izle

0

Muhteşem Eşleşme 9.Bölüm 2.Fragmanı ile TRT 1 vizyonunda kalmış olduğu yerden ilaçm ediyor. Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni kısmı 14 eylül cumartesi saat 20:00′ da TRT 1’de!

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Muhteşem Eşleşme bu hafta gösteryazcaımnacak mı?

Muhteşem Eşleşme 9.Bölüm 2.Fragmanı

Muhteşem Eşleşme dizisinin 9. bölüm özeti oku TRT 1. Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Kergüvenılir eski sevgilisi ile olan fotoğrafını bakılırsan Pınar, delia döner ve derhal evi ağlayarak terk eder. Yağmurdan Pınarın yerini öğrenen Kerem, derhal Pınarın yanına gider. Aklında tek bir sual vardır, Pınar fotoğrafı görmüş olduyse artık Eceyi öğrenmiştir. Öteki taraftan da, Ahmet Ecenin izini sürer, Ecenin içtendekine inanmfakatktadır. Bu yüzden Ecenin bir taraftan Ahmet’ten kurtulması gerekmektedir. Ahmet’e tuzak kuran Ece, onun evden kovulmasına sebep olur. Fadime ve Firuzenin arası, Fadime’nin eski sevdalısı yüzünden bozyücer. Firuze, ikisinin yıller sonrasında ulaşmasının önündeki en büyük engeldir.

Muhteşem Eşleşme Dizi Mevzusu

Keyifli aile güldürüsi sevenlerin kaçırmfakatsı gereksinim duyulan, ilaçsa kalabalık bir aile ve sıcacık insan öykülerinin yer almış olduğu yeni TRT 1 dizisinin adı Muhteşem Eşleşme olarak belirlendi… Diziyi Birol Itimat kevrene alırken, Altın Portakal ödülü de kazcaanmış olan meşhur yönetmen Emre Kavuk çekecek. Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını mevzu ediniyor. Muhteşem Eşleşme’de ilaçsa kalabalık bir aile ve sıcacık insan öyküleri yer ediniyor. Senaryo ve cast emek harcfakatları ilaçm eden ‘Muhteşem Eşleşme‘nin ekibinda; Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim , Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç ve Ayşen Sezeral yer ediniyor.

Erol’un fenalaşıp özgütaneye gelişi tüm dengeleri altüst eder. Hakan ameliyatı öne çekmek için hızla bir ekip oluşturmak zorundadır. Yalçın ise Hakan’ı yalnızlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. Yalçın, anasınin tedavisini öne sürerek Ömer’i kendi tarafına çekmeye çalışır. Leyla, Ömer’in anası ile ilgili yalanını öğrenince araları açılır. Hakan yapmış olduğu bir plan yardımıyla Yalçın’ı kendi tabancaı ile vurur ve Mine ile içindeki buzları eritir. Ömer’in anasınin Uluçınar’a gelişi ile işler değişmiş olur. Yalçın tarafınca istemediği bir şeyi yaşfakat geçirmeye sualnlık çeken Ömer, Hakan’a yakalanınca iyice köşeye sıkışır.

Leave A Reply