Musa’nın Evlatları Pdf indir

0

Musa’nın Evlatları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 345 sayfadan oluşan Musa’nın Evlatları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ergün Poyraz tarafınca kaleme alınan Musa’nın Evlatları adlı kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 20 santimetre ebatındadır. Musa’nın Evlatları kitabını 9786257221344 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Musa’nın Evlatları pdf oku indir.

Musa’nın Evlatları pdf indir

AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan, yazarı ABD’de düzen edilen bir görüşmede CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve öteki danışma örgütlerine şikâyet etmiştir.

Yazar bu kitabında; Tayyip ve Emine Erdoğan’ın doğumundan şimdiye kadar olan yaşam hikâyelerini. Tayip ve AKP’nin İsrail, ABD ve İngiliz büyükelçi ve danışma örgütlerinin desteğinde iyi mi gelişip serpildiğini görecek, TBMM’de gene bu ülkelerin lehine sergiledikleri faaliyetlerini okuyacaksınız. Tayyip’in Amerikan vatandaşlığı yanında, Arap kökenli olarak tanıttığı eşinin Arap değil, Yahudi soyundan geldiğini ibretle izleyeceksiniz. Keza kendinin de Musa’nın soyundan geldiğini…

Kitapta Yasin El Kadı-Tayyip, Tayip-Usame Bin Laden, Tayip-Ülker, Yasin El Kadı-Ülker ilişkilerini bulacaksınız. Tayyip’in mal varlığındaki muhteşem artışlarla, belediye başkan maaşının yanında, belediye şirketlerinden rahatlık hakkı adı altında almış olduğu paraları görmüş olacaksınız. Tayyip’in belediye başkanlığı zamanında yapılanması hızlanan “geleceğin başbakanı ve cihat hazırlığının” TBMM’de geldiği son safhalara şahit olacaksınız.

Musa’nın Evlatları kitap özeti

Musa’nın Evlatları pdf oku

Musa’nın Evlatları Pdf indir
Leave A Reply