Nagihan Karader’den Survivor’da Sms Şampiyonluğuna Tepki! ‘Parkurlar Kaldırılsın’

0
Nagihan Karader’den Survivor’da Sms Şampiyonluğuna Tepki! ‘Parkurlar Kaldırılsın’

Survivor 2022 All Yıldız bitti şampiyonluk yankıları bitmedi. Batuhan ve annesinin arkasından şimdide Survivor’da bu yılda yarışan Nagihan Karadere’den sms şampiyonluğuna tepki geldi

Survivor All Yıldız 2022 30 Haziran Perşembe akşamı Haliç Tershanesinde meydana getirilen final gecesi ile son buldu. Bu senenin şampiyonu ise 2. hanım şampiyon olarak Nisa Bölükbaşı oldu. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yapmış olduğu Survivor All Yıldız sezonu ile bu yıl sürem damga vurdu. Bugüne dek yaşanmayan bir yıl geçti. En iyilerin yarıştığı All Yıldız’da Atakan Aslan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Gökyüzü Aydemir, Sude Burcu, Anıl Berk Kalımlı,  Seda Aydemir, Hikmet Tüğsüz, Berkan Karabulut, Merve Aydın, Elif Yıldırım Gören, Bora Edin, Sercan Yıldırım, Furkan Kızılay, Sulh Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Parviz Abdullayev, Yağmur Banda, Gökhan Keser, Ayşe Yüksel, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik benzer biçimde birçok mühim isim yarıştı. Ünlüler –Gönüllüler olarak süregelen yarışma birçok sakatlık ve mental olarak iyi olmamaları sebebi ile yarışmadan ayrılan adların olduğu bir dönem oldu. Sonrasında takımlar Kırmızı –Mavi ekip olarak karıştırıldı. Sonrasında bireysele döndü ve son olarak büyük finale gidecek 4 isim belli oldu. Bu senenin bir ço iddialı adı sezonun ortasında elenerek büyük şaşkınlığa sebep olurken, son dörde kalan adlar Adem Kılıçcı, Batuhan Karadere, Ayşe Yüksel ve Nisa Bölükbaşı oldu. Batuhan’ın yarı finalde elenmesinin arkasından annesinden tepki geldi. Nisa’nın şampiyon olması hakkında tepkiler sürüyor. Bu kadar erken elenen adlar seyirciye iyi mi olur? Dedirtirken, bir tepkide Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere’den geldi? İşte Nagihan Karadere’nin olaylı paylaşımı…

 

Batuhan’ın Annesinden Sonrasında Şimdide Nagihan Karadere’den ‘Parkurlar Kaldırılsın’ Tepkisi

Survivor 16. kez Şampiyon çıkardığı ve 30 Haziran Perşembe akşamı 16. Sürem finali ile ekranlara gelirken, hanım şampiyon görmek isteyenlere bir bayan Şampiyon geldi. Finalde Nisa Bölükbaşı Survivor 2022 All Yıldız Şampiyonu oldu.

Batuhan Karacakaya’nın annesinin olaylı final akşamından sonraki paylaşımları ve sözleri gündem de hala yer alırken, son olarak bu yıl yarışmacılarından Nagihan Karadere’den de tepkili bir paylaşım geldi.

Survivor’a 3. Kez katılan Nagihan Karadere, parkurdaki performansı ile yarıştığı her sürem şamiyonluğun en büyük adaylarından oldu. Bilhassa hanım şampiyon çıkması beklenen Survivor’da birgün hanım şampiyon çıkarsa bu muhtelemen Nagihan Karadere olarak gözükürken, bu yıl Survivor All Yıldız’ı 6. Olarak tamamlayan Nagihan Karadere, toplumsal medya hesabından sms ile şampiyon olunmasına karşı şu paylaşımla tepkisini gösterdi.

‘’Daha da artık parkur koyulmasın ki kimse kolunu, bacağını, Aşil tendonunu 1 sayı almak uğuruna parkurda bırakmasın. Ne de olsa İş bir tek Sms ile yürüyor. Aylardır sakatlıkla parkuru parçalayıp aç kaldığımız, sağlığımızı kaybettiğimizde yanımıza kar kaldı. Tüm zorlukları ve parkuru aştık fakat Sms’te çakıldık! Sahada kazandığımızı masada kaybettik.’’

 

Batuhan’ın Anası Şampiyon Olamayan Oğlu İçin Haksızlık Bulunduğunu İddia Etmişti

Sadece, birçok kuvvetli ve iddialı ismin erken elenmesi, finali dahi görememesi, birçok kişinin tahminlerinde bile olmayan adlar de finalde şaşkınlık yarattı. Sms ile belirlenen şampiyon Nisa Bölükbaşı olurken, yarı finalde elenen Batuhan Karacakaya’nın ailesinden bilhassa annesinden büyük tepki geldi. ‘’Oğlumun hakkı yendi’’ diyen Gülhayat Karacakaya’ya Acun Ilıcalı’dan yanıt geldi.Acun Ilıcalı için sözler sarfeden anası ve yarışmadan elenen Batuhan final gecesine katılmadı. Survivor’u 3. Olarak tamamlayan Batuhan Karacakaya’nın anası Gülhayat Karacakaya’nın Acun Ilıcalı ve prodüksiyona söz etmesi Acun Ilıcalı’yı da kızdırmış, bundan dolayı Acun Ilıcalı geçtiğimiz gün Survivor’da ki sms sıralamalarını gelen oyları açıklamıştı.

Survivor Finalinden Sonrasında Neler Olmuştu?

Olaylı final akşamından sonrasında tepkiler hala devam ederken bu tepkilere Acun Ilıcalı final gecesi ilkin Batuhan’ın anası için yanıt verirken sonrasında finale gölge düşmemesi için açıklamlarını Survivor Extra masasına bıraktığını orada açıklayacağını söylemişti.

Survivor Extra’ya katılan Acun Ilıcalı Gülhayat Karacakaya için ‘’Oğlu şampiyon olmadığı vakit biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı vakit prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Tüm ihale de bizlere kalıyor. Herhalde şunu asla düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir? Ek olarak şöyleki bir şey var oğlu hiçbir vakit iyi bir oy alamadı. Final akşamı bile Batuhan’ın üç katı oy aldı Nisa, her oylamada elenmişsin hala konuşuyorsunuz. O yüzden namusumuza dil uzatanları affetmem!’’ dedi. Aynı gece toplumsal medyada son haftaların sms oylarını paylaşalım görsünler diyen Acun Ilıcalı söylediğini yapmış oldu ve sms oylarını, yüzdelik oranlarını paylaştı.

Toplumsal medya kullanıcılarını Nisa’nın şampiyon olması ikiye böldü. Nisa’nın ‘’Uykum var’’ diyerek oyunlara çıkmamasını hatırlatan birçok kullanıcı ‘’Yatarak şampiyonluk olmaz, bu haksızlık’’ dedi.

Batuhan’ın kız kardeşi de bigün sonrasında Nisa Bölükbaşına’da gönderme yaparak, ‘’Üzüldüğüm tek şey keşke abim bu kadar emek vermeseydi o da yatsaydı’’ dedi.

Batuhan Karacakaya bununla birlikte toplumsal medyasından bir mektup yazacağını duyurmuş Acun Ilıcalı bir de mektup yazmış açıklasın bakalım ona da verecek cevabımız olur demişti. Sadece Batuhan ın mektup söylediği paylaşım sevenlerine olduğu ortaya çıktı.Survivor yarışmacılarından Sulh Murat Yağcı’da toplumsal medya hesabından Batuhan ve Ayşe’yi kutlayan bir bildiri yayınladı.

03-07-2022
Yazar Hakkında

Belma Arslan

1985 senesinde Adapazarı’nda dünyaya geldi. 2008 Senesinde Sakarya Üniversitesi Gezim ve Gezi İşletmeciliğinden, 2011 senesinde da Anadolu Ünivers .. devamı..
mail

Leave A Reply