Fortnite ve NBA bir kez daha takım oluyor. Epic, NBA renklerini ve logolarını içeren oyun öncesi ısınma kıyafetlerine bürünmüş yeni oyun içi karakter görünümlerinden oluşan  NBA 75 setini tanıttı. Yaklaşan işbirliği, ligdeki her takım için takım formalarını piyasaya süren geçen yıl ki In The Paint setinden tamamen farklı görünüyor, ancak set bugün yeni stiller ile birlikte geri döndü.

İşte yeni Fortnite / NBA işbirliği hakkında bilmeniz gereken her şey.

20 Şubat Pazar günü başlayacak olan NBA All-Star maçıyla birlikte Fortnite oyuncuları yeni All-Star Merkezi’nde sahaya çıkabilirler. 23 Şubat’ta yapılacak olan bu oyun içi destinasyonda birden fazla basketbol sahası, fotoğraf kabini ve izlenebilecek NBA maçlarının yer aldığı dinlenme alanları bulunuyor. NBA Lane’deki “Vote to Emote” ekranında gelecek ifade olmasını istediğiniz NBA kutlaması için oy verebileceksiniz. 2022 NBA All-Star takımı üyelerinin üç simgeleşmiş kutlaması arasından seçim yapacağınız isimler Trae Young, Giannis Antetokounmpo ve Joel Embiid. 2022 NBA All-Star takımı üyelerinin üç simgeleşmiş kutlaması arasından seçim yaparak oylayabilirsiniz, kutlamalar Vote to Emote ekranında görünecek.

Yeni NBA 75 setine ek olarak, In The Paint setindeki 10 görünümden herhangi birine sahip olan oyuncular, oyunu anmak için karakterleri  All-Star Red ve All-Star Grey olmak üzere iki yeni forma stilinin kilidini açacak. Paint’te dış görünümler, herhangi bir forma numarasına ve herhangi bir takım stiline sahip olabilen özelleştirilebilir formalar içerir, herhangi bir In The Paint karakteri için stil seçeneklerinin sayısı bugün itibariyle 32’ye yükseldiğini duyurdu.

All-Star Hub, In The Paint seti ve NBA 75 seti şu anda oyunda ve hayranların oyladığı ifade henüz belirlenmedi. 19 – 23 Mayıs arasında gerçekleşecek etkinliğe kayıt olup, sevdiğiniz NBA takımını desteklemek için Fortnite ve NBA Takım Çatışması resmi sayfasını ziyaret edip, oyun içi ödüller ve V-Papel kazanma şansı yakalayın.Site Adresi:

Bir cevap yazın